اگر از واتس اپ در رایانه شخصی ویندوزی استفاده می کنید، کمی آزادی بیشتری خواهید داشت. پیام رسان اتصال به تلفن همراه را قطع می کند، دیگر نیازی به گوشی هوشمند روشن نیست. کاربران مک همچنان باید صبور باشند.

این واقعیت که واتس اپ منشا آن در گوشی های هوشمند است، حتی 13 سال پس از تولد آن قابل توجه است. تا پیش از این، کاربران واتس‌اپ که می‌خواستند از طریق رایانه شخصی خود به خانواده و دوستان خود بنویسند، مجبور بودند از عصاهایی مانند دسکتاپ واتس‌اپ یا واتس‌اپ وب استفاده کنند. دیگر نه.

WhatsApp جدید بدون گوشی روشن کار می کند

یکی برنامه جدید واتس اپ اکنون برای دانلود در فروشگاه ویندوز (منبع: WhatsApp) در دسترس است. کرامت به طور ویژه برای سیستم عامل دسکتاپ توسعه یافته و بهینه شده است، توسعه دهندگان WhatsApp قول می دهند. این باید اتفاق بیفتد، برای مثال، در یک سرعت و قابلیت اطمینان بالاتر نشان دادن

اما شاید بزرگترین نوآوری: برنامه جدید WhatsApp برای ویندوز نیازی به روشن بودن گوشی ندارد بیشتر. سایت این پیام رسان محبوب می گوید: حتی زمانی که گوشی شما آفلاین است، اعلان ها و پیام ها وارد می شوند. بنابراین واتس اپ یک نقطه ضعف عمده راه حل های قبلی را از بین می برد.

برنامه جدید WhatsApp به صورت رایگان در فروشگاه ویندوز در دسترس است (به فروشگاه ویندوز مراجعه کنید). هیچ تغییری در عملکرد وجود ندارد:

  • ابتدا واتس اپ را روی گوشی باز کنید
  • در گوشی‌های هوشمند اندرویدی، روی «گزینه‌های بیشتر» در پشت منوی سه نقطه‌ای ضربه بزنید یا به تنظیمات آیفون بروید
  • سپس روی «دستگاه‌های مرتبط» ضربه بزنید.
  • دوربین گوشی را به سمت کد QR نمایش داده شده در برنامه WhatsApp بگیرید

این همه چیز است. پس از آن، حتی اگر تلفن همراه خاموش باشد، همچنان می‌توانید از WhatsApp در رایانه شخصی استفاده کنید.

آیا همیشه باید واتس اپ باشد؟ جایگزین هایی نیز وجود دارد:

برنامه WhatsApp برای مک هنوز در حال توسعه است

کاربران مک در حال حاضر همچنان به دنبال لوله هستند. را به گزارش واتس اپ، اپلیکیشن دسکتاپ برای کامپیوترهای مک هنوز در دست توسعه است. اگرچه واتس اپ یک آزمایش بتا ارائه می دهد، اما در حال حاضر کامل است. فعلاً اینجاست: صبر کنید. پس از انتشار برای ویندوز، امیدواریم خیلی طول نکشید تا کاربران مک نیز اپلیکیشن دسکتاپ خود را برای WhatsApp دریافت کنند.