مسنجر اتصال به گوشی هوشمند را قطع می کند

مجوز:نرم افزار رایگان

برنامه جدید WhatsApp به صورت رایگان در فروشگاه ویندوز در دسترس است (به فروشگاه ویندوز مراجعه کنید). هیچ تغییری در عملکرد وجود ندارد:

  • ابتدا واتس اپ را روی گوشی باز کنید
  • در گوشی‌های هوشمند اندرویدی، روی «گزینه‌های بیشتر» در پشت منوی سه نقطه‌ای ضربه بزنید یا به تنظیمات آیفون بروید
  • سپس روی «دستگاه‌های مرتبط» ضربه بزنید.
  • دوربین گوشی را به سمت کد QR نمایش داده شده در برنامه WhatsApp بگیرید

کاربران مک در حال حاضر همچنان به دنبال لوله هستند. را به گزارش واتس اپ، اپلیکیشن دسکتاپ برای کامپیوترهای مک هنوز در دست توسعه است. اگرچه واتس اپ یک آزمایش بتا ارائه می دهد، اما در حال حاضر کامل است. فعلاً اینجاست: صبر کنید. پس از انتشار برای ویندوز، امیدواریم خیلی طول نکشید تا کاربران مک نیز اپلیکیشن دسکتاپ خود را برای WhatsApp دریافت کنند.منبع

اما شاید بزرگترین نوآوری: برنامه جدید WhatsApp برای ویندوز نیازی به گوشی هوشمند روشن ندارد بیشتر. سایت این پیام رسان محبوب می گوید: حتی زمانی که گوشی شما آفلاین است، اعلان ها و پیام ها وارد می شوند. بنابراین واتس اپ یک نقطه ضعف عمده راه حل های قبلی را از بین می برد.

یکی برنامه جدید واتس اپ اکنون برای دانلود در فروشگاه ویندوز (منبع: WhatsApp) در دسترس است. کرامت به طور ویژه برای سیستم عامل دسکتاپ توسعه یافته و بهینه شده است، توسعه دهندگان WhatsApp قول می دهند. این باید اتفاق بیفتد، برای مثال، در یک سرعت و قابلیت اطمینان بالاتر نشان دادن

این همه چیز است. پس از آن، حتی اگر تلفن همراه خاموش باشد، همچنان می‌توانید از WhatsApp در رایانه شخصی استفاده کنید.

بستر، زمینه:اندروید

زبان ها:آلمانی

آیا همیشه باید واتس اپ باشد؟ جایگزین هایی نیز وجود دارد:

برنامه WhatsApp برای مک هنوز در حال توسعه است

تا کنون، هرکسی که از واتس اپ در رایانه شخصی خود استفاده می کند، باید از راه حل های درجه دو راضی باشد. اما اکنون تمام شده است: سازندگان این پیام رسان محبوب اکنون یک برنامه جدید واتس اپ را معرفی کرده اند که چندین معایب را به طور همزمان برطرف می کند. بزرگترین نوآوری: گوشی هوشمند روشن دیگر در آینده لازم نیست.