مسدود کردن پیام ها (آیفون و اندروید)

مسدود کردن پیامک: نحوه عملکرد آن در اندروید

بسته به برنامه پیام‌رسانی، می‌توانید تمام پیامک‌ها را از یک «در تنظیمات هرزنامه نیز حذف کنید.مسدود کردن فرستنده ناشناس“. اگر تنظیم فعال باشد، دیگر از فرستندگانی که در لیست مخاطبین شما نیستند، پیامک دریافت نخواهید کرد. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است پیام‌های مهمی را که برای ورود به سیستم دو مرحله‌ای لازم است، دریافت نکنید. اگر نمی‌خواهید تمام شماره‌های ناشناس را از طریق پیامک مسدود کنید، گزینه «Spam Numbers» را در زیر انتخاب کنید. در اینجا می توانید شماره تلفن هایی را که دریافت پیامک از آنها مسدود می شود را به صورت دستی وارد کنید.

sms-spam-android
منبع تصویر: GIGA

همچنین می توانید پیام های متنی را در آیفون مسدود کنید. به صورت زیر عمل کنید:

  1. همچنین در آیفون باز می شود اپلیکیشن خبری.
  2. یکی را انتخاب کن پیام موجود از فرستنده ای که می خواهید بلاک کنید.
  3. پیام را باز کنید و ” را در گوشه سمت راست بالا فشار دهیدجزئیات“.
  4. در جزئیات شما آن را فشار دهید من سمت راست را امضا می کنم در بالا.
  5. یک منوی جدید ظاهر می شود که از طریق آن شماره در لیست مسدود کردن پیامک را می توان گنجاند.
  6. برای انجام این کار، انگشت خود را از بالا به پایین بکشید. در این راه گزینه “تماس گیرنده را مسدود کنید“. علاوه بر پیامک، تماس و سایر استعلامات از این شماره نیز مسدود است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

پیام رسان هایی مانند واتس اپ جایگزین پیامک شده است. به ندرت کسی دیگر در حوزه خصوصی خود پیام کوتاه ارسال می کند. اغلب فقط پیام هایی که دارای تبلیغات یا پیشنهادات تقلبی هستند در صندوق ورودی پیام کوتاه قرار می گیرند. اگر دیگر نمی‌خواهید پیام‌هایی را از رسانه در حال مرگ دریافت کنید، می‌توانید دریافت پیامک را مسدود کنید.

مشاور

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

ولاد لی

مسدود کردن پیامک در آیفون

اگر می خواهید پیامک های شماره های خاصی را مسدود کنید، می توانید از اندروید استفاده کنید مخاطبین در یک لیست مسدود شده اضافه کردن به.

  1. این کار به سرعت و به راحتی از طریق اپلیکیشن خبری در اندروید. برای این کار ابتدا باید عدد مشخص را به صورت a وارد کنید مخاطب را در دفترچه تلفن خود ذخیره کنید.
  2. سپس در نمای مخاطب فشار دهید بالا سمت راست روی سه نقطه
  3. در اینجا شما می توانیدشماره بلوک“.

پیام های رهگیری شده را می توان در جعبه هرزنامه مشاهده کرد. این از حذف تصادفی یک پیام مهم جلوگیری می کند. اگر به عملکردهای مسدود کردن گسترده تری نیاز دارید، برنامه های مربوطه مانند لیست سیاه تماس ها را در فروشگاه Google Play پیدا خواهید کرد.

مسدود شده - لیست سیاه تماس ها

مسدود شده – لیست سیاه تماس ها

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید پیام های SMS را از شماره های خاص مسدود کنید و چگونه از دریافت پیامک ها جلوگیری کنید.

همچنین می‌توانید از گزینه «فیلتر کردن فرستنده‌های ناشناس» در تنظیمات برنامه پیام‌ها استفاده کنید. همچنان از شماره های ناشناس پیامک دریافت خواهید کرد. با این حال، این پیام ها در صندوق ورودی عمومی لیست نمی شوند، بلکه در یک لیست جداگانه قرار دارند.

در جای دیگر، ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک قفل شخص ثالث را راه اندازی کنید. همچنین می توانید از ما یاد بگیرید که چگونه برنامه ها را به طور خاص مسدود کنید.