در Coin Master می توانید هر روز با دنبال کردن پیوندهای موجود در لیست ما، اسپین های رایگان و سکه های رایگان دریافت کنید. در این مرحله ما تمام پیوندهای فعلی 2022 را برای چرخش های رایگان، آزمایش های رایگان و چرخش های رایگان در بازی موبایل برای شما جمع آوری می کنیم.

استاد سکه

برای دریافت اسپین ها و سکه های رایگان، به سادگی Coin Master را در iOS یا Android شروع کنید و سپس روی پیوندهای موجود در لیست زیر کلیک کنیدتا آیتم های خود را مستقیماً در بازی دریافت کنید.

چرخش رایگان برای Coin Master: پیوندهای اخیر (12 ژوئیه 2022)

  • 12 جولای
  • 11 جولای
  • 10 جولای
  • 9 جولای

یک اطلاعیه: لینک ها با چند استثنا هستند فقط برای مدت 3 روز معتبر است. بنابراین اگر یکی از پیوندها دیگر کار نمی کند، مدت اعتبار قبلاً به پایان رسیده است. ما هر روز لیست را با پیوندهای جدید پر می کنیم و لینک های قدیمی را حذف می کنیم.

به این ترتیب پیوندهای رایگان و چرخش رایگان دریافت می کنید

لینک های موجود در لیست ما از Moon Active، توسعه دهنده Coin Master هستند. این لینک های جدید برای تلاش ها، سکه ها و چرخش های رایگان را از طریق کانال های رسانه های اجتماعی مختلف در فواصل زمانی منظم و چندین بار در روز منتشر می کند. بنابراین اگر نمی توانید صبر کنید، Coin Master را در پلتفرم های زیر برای آخرین لینک ها دنبال کنید:

اگر هر روز از همه پیوندهای جدید استفاده می کنید، به خوبی می توانید Coin Master را به صورت رایگان بازی کنید و نیازی به خرج کردن پول واقعی برای چرخش های بیشتر ندارید.

سایر بازی های سرگرم کننده و رایگان مرورگر را در ویدیوی زیر ارائه می دهیم:

آیا منابع دیگری برای چرخش و سکه در Coin Master کشف کرده اید؟ سپس آنها را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.