مسابقه آهنگ یوروویژن 2023 – همه شرکت کنندگان و آهنگ های آنها

طرفداران صداهای مصنوعی تیره ممکن است صدای مورد علاقه خود را در لوک بلک پیدا کنند، این دقیقا همان چیزی است که خواننده به لیورپول آورده است. در ویدیوی زیر خود را با آهنگ “Samo Mi Se Spava” قانع کنید:

شرکت کننده چک: وسنا با آهنگ “تاج خواهرم”

اغلب نه تنها به آهنگ، بلکه به اجرا نیز بستگی دارد. خواهیم فهمید که آیا تئودور آندری 18 ساله می تواند با هر دو قانع کند یا خیر. او قطعا می تواند تلاش کند و آهنگ “DGT (Off and On)” را که او اجرا می کند را می توانید در ویدیوی زیر بشنوید:

شرکت کنندگان در سان مارینو: جک های پیکه با آهنگ “مثل حیوان”

شرکت کنندگان رومانی: تئودور آندری با آهنگ “DGT (Off and On)”

حضور در یک مدرسه موسیقی و گذراندن دوره های آواز از سنین جوانی مطمئناً به اندرو لامبرو مزیتی داد که او از آن بهره برده است. او به عنوان یک شرکت کننده در ESC 2023 واجد شرایط بود و نماینده قبرس خواهد بود. آهنگ Break A Broken Heart را در ویدیوی زیر می توانید بشنوید:

همه شرکت‌کنندگانی که قبلاً در فینال ESC 2023 حضور دارند

شرکت کنندگان آلمان: Lord of the Lost با آهنگ “Blood & Glitter”

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

10 سال پیش مارکو منگونی برای اولین بار در مسابقه آواز یوروویژن شرکت کرد. او با آهنگ “Due Vite” دوباره برای ایتالیا رقابت خواهد کرد. در ویدیوی زیر می توانید این آهنگ را بشنوید:

شرکت کنندگان اسپانیا: بلانکا پالوما با آهنگ “Eaea”

TuralTuranX با آهنگ “Tell Me More” وارد مسابقه آهنگ یوروویژن 2023 می شود. برادران آهنگ خود را نوشتند. از زمانی که برای اولین بار در مدرسه پیانو را لمس کردند، به نظر می رسید موسیقی مورد علاقه آنهاست. ویدیوی زیر شما را با TuralTuranX آشنا می کند. این آهنگ در روزهای آینده منتشر خواهد شد:

شرکت کنندگان فنلاند: Käärijä با آهنگ “چا چا چا”

آیا این خالکوبی رامشتاین روی سینه خواننده است؟ ظاهراً با الهام از صداهای گروه مشهور جهان، Käärijä نماینده فنلاند با آهنگ Cha Cha Cha است.

شرکت کننده ایرلند: جوانان وحشی با آهنگ “ما یکی هستیم”

دیلیا سالها می دانست که در Söngvakeppnin (مسابقه موسیقی ایسلندی و مرحله مقدماتی ملی برای ESC) شرکت خواهد کرد و برای آن آماده می شد. او با آهنگ “قدرت” برنده شد و نماینده ایسلند در لیورپول خواهد بود. ویدیوی زیر از اجرای Söngvakeppnin به شما نشان می دهد که چگونه این صدا به نظر می رسد:

شرکت کنندگان لیتوانی: مونیکا لینکیته با آهنگ “Stay”

مای مولر نیز مبتدی نیست. در سال 2019 او اولین آلبوم خود را منتشر کرد و امسال او نماینده بریتانیا به عنوان یک شرکت کننده در ESC خواهد بود. در ویدیوی زیر می‌توانید آهنگ «آهنگ نوشتم» آن‌ها را بشنوید:

شرکت کنندگان ایتالیا: مارکو منگونی با آهنگ “Due Vite”

بلانکا پالوما توانست در برابر رقابت خود متشکل از 17 بازی دیگر پیروز شود و اجازه دارد با آهنگ “Eaea” خود برای اسپانیا به لیورپول برود. در ویدیوی زیر می توانید صدای آن را بشنوید:

شرکت کنندگان اوکراین: TVORCHI با آهنگ “Heart Of Steel”

نماینده سوئیس قبلاً در آلمان شناخته شده است، زیرا Remo Forrer نیز در “Show your voice” شرکت کرد. او با آهنگ «تفنگ آبی» به نیمه نهایی اول می رود. اگر می خواهید به آن گوش دهید، روی پخش ویدیوی یوتیوب زیر کلیک کنید:

شرکت کننده صربستان: لوک بلک با آهنگ “Samo Mi Se Spava”

این اولین حضور مونیکا لینکیته در مسابقه آواز یوروویژن نیست. در سال 2015 او به همراه وایداس باومیلا شرکت کرد و Dua مقام هجدهم را به دست آورد. این خواننده در لیورپول به تنهایی به رقابت می پردازد و آهنگ «بمان» را ارائه می کند. در ویدیوی زیر می توانید صدای آن را بشنوید:

شرکت کنندگان اتریش: Teya & Salena با آهنگ “Who The Hell Is Edgar?”

اجازه دهید 3 به نظر می رسد خوشحال است که مامان یک تراکتور خرید، زیرا آنها فقط در مورد آن نمی خوانند، آنها در ESC 2023 با آهنگ “Mama ŠČ” رقابت می کنند. و این دقیقاً همان چیزی است که اشعار درباره آن هستند. ویدیوی زیر به شما نشان می‌دهد که چه چیزی شبیه آن است:

شرکت کنندگان لتونی: چراغ های ناگهانی با آهنگ “Aijā”

گروه جوان Joker Out مشتاقانه منتظر است تا به عنوان نماینده اسلوونی در مسابقه آواز یوروویژن 2023 شرکت کند. آنها با آهنگ Carpe Diem روی صحنه می آیند که در ویدیوی زیر می شنوید:

شرکت کنندگان قبرس: اندرو لامبرو با آهنگ “Break A Broken Heart”

این اولین حضور پاشا پرفنی در مسابقه آواز یوروویژن نیست. قبلاً در سال 2012 شرکت کننده مولداوی به فینال راه یافت. باید دید بیش از ده سال بعد دوباره موفق خواهد شد یا خیر. آهنگی که او می خواهد با آن در ESC 2023 قانع کند را در ویدیوی زیر مشاهده می کنید:

شرکت کنندگان هلندی: میا نیکولای و دیون کوپر با آهنگ “Burning Daylight”

یک اطلاعیه: امشب (9.3.2023) ساعت 19 اولین پخش آهنگ از Alika (استونی) و ساعت 20 توسط The Busker (مالتا) برگزار می شود. شرکت کنندگان از پرتغال و سوئد ناشناخته هستند.

همه شرکت کنندگان در اولین نیمه نهایی ESC 2023

مورد علاقه جمعیت The Busker با اختلاف زیادی توانست جمعیت را در مالت به دست آورد. آنها در ESC 2023 با آهنگ “Dance (Our Own Party)” ظاهر خواهند شد که امروز (9 مارس 2023) ساعت 20:00 پخش خواهد شد. در اینجا می توانید لینک ویدیو را پیدا کنید:

شرکت کنندگان مولداوی: پاشا پرفنی با آهنگ “Soarele și Luna”

شش زن و فولک پاپ برای جمهوری چک به لیورپول نقل مکان کردند. وسنا با آهنگ “تاج خواهرم” می خواهد برنده مسابقه آواز یوروویژن 2023 برای جمهوری چک شود. به نظر شما موفق می شوند؟ عملکرد آنها را در ویدیو ببینید:

همه شرکت کنندگان در دومین نیمه نهایی ESC 2023

این دو می توانند ساکسیفون و گیتار بنوازند و البته آواز بخوانند. هر دو خواننده از دوران کودکی به موسیقی مشغول بودند. آنها در ماه می 2023 به لیورپول برای اتریش سفر خواهند کرد. آهنگ “Who The Hell Is Edgar؟” را که می خواهند با آن رقابت کنند را می توانید در ویدیوی زیر بشنوید:

شرکت کننده لهستان: بلانکا با آهنگ “Solo”

شرکت کنندگان سوئیس: Remo Forrer با آهنگ “Watergun”

TVORCHI یک گروه بسیار محبوب در کشور خود هستند و توانستند در پیش انتخاب از مجموع 10 عمل پیروز شوند. شما نماینده اوکراین در ESC در سال 2023 خواهید بود و با آهنگ “Heart Of Steel” همکاری خواهید کرد. در ویدیوی زیر می توانید صدای آن را بشنوید:

The Piqued Jacks نه تنها تجربه صحنه دارند، بلکه تاکنون آلبوم ها و آهنگ های زیادی منتشر کرده اند. آنها با شماره “مثل یک حیوان” اکنون می خواهند برای سن مارینو پیروزی به ارمغان بیاورند. ویدئوی زیر به شما نشان می دهد که آنها چه چیزی را ارائه می دهند:

شرکت کنندگان اسلوونی: Joker Out با آهنگ “Carpe Diem”

لازارا از تحسین کنندگان سلین دیون است و نماینده فرانسه در مسابقه آواز یوروویژن امسال است. او با آهنگ “Évidemment” وارد لیورپول می شود. در ویدیوی زیر می توانید صدای آن را بشنوید:

شرکت کننده بریتانیای کبیر (بریتانیا): مای مولر با آهنگ “I Wrote A Song”

اولین گروهی که استرالیا را در مسابقه آواز یوروویژن نمایندگی کرد – Voyager. یک گروه پراگرسیو متال که به دنبال پیروزی برای استرالیا در لیورپول است. به نظر شما آنها می توانند موفق شوند؟ عملکرد آنها را در ویدیوی زیر ببینید:

شرکت کنندگان بلژیک: گوستاف با آهنگ “Because Of You”

اسرائیل نوآ کرل را با آهنگ “یونیکورن” به مسابقه آواز یوروویژن 2023 می فرستد. این خواننده در رقابتی متشکل از 78 شرکت کننده احتمالی پیروز شد. با موزیک ویدیو رسمی تصمیم خود را بگیرید:

شرکت کنندگان کرواسی: Let 3 با آهنگ “Mama ŠČ”

گوستاف تنها با یک امتیاز برتری در دور مقدماتی تلویزیون پیروز شد و نماینده بلژیک در ESC 2023 خواهد بود. باید دید آیا این تصمیم محکم درست بوده است یا خیر. صدای آهنگ Because Of You را می توانید در ویدیوی زیر بشنوید:

شرکت کننده دانمارکی: ریلی با آهنگ “Breaking My Heart”

در آهنگ “ملکه پادشاهان” الساندرا در مورد گرایش جنسی خود و مشکلاتی که با آن مواجه شده صحبت می کند. شرکت کننده با داستان زندگی خود نماینده نروژ در ESC 2023 است و شما می توانید آهنگ را در ویدیوی زیر بشنوید:

آلیکا برنده یک برنامه تلویزیونی پخش شده در استونی است که می توان آن را نسخه ای از Deutschland sucht den Superstar توصیف کرد. با آهنگ “Bridges” خواننده می خواهد استونی را به پیروزی برساند. ویدیوی رسمی امروز (9 مارس 2023) ساعت 19 پخش خواهد شد. در اینجا می توانید لینک را پیدا کنید:

شرکت کنندگان گرجستان: ایرو، آهنگ هنوز ناشناخته است

Reiley تقریبا 11 میلیون دنبال کننده در TikTok دارد و از همه چیز در مورد موسیقی دور است. اینکه آیا او در ESC 2023 موفق خواهد بود یا خیر، باید دید. برای اولین بار می توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید:

شرکت کنندگان استونی: آلیکا با آهنگ “Bridges”

ایرو خواننده ای است که قبلاً در مسابقات موسیقی تجربه زیادی کسب کرده است. حتی در کودکی در بسیاری از این رویدادها شرکت کرد. آیا تجربه کافی برای برنده شدن گرجستان در مسابقه آواز یوروویژن دارید؟ آهنگی که او با آن رقابت خواهد کرد هنوز انتخاب نشده است.

شرکت کنندگان یونان: ویکتور ورنیکوس با آهنگ “آنچه می گویند”

ویکتور ورنیکوس تنها 16 سال در پیشخوان زندگی خود دارد و تصنیفی که می خواهد در لیورپول اجرا کند را خودش نوشته است.این آهنگ هنوز به طور رسمی منتشر نشده است.

شرکت کنندگان ایسلند: Diljá با آهنگ “قدرت”

Brunette دقیقاً در محیط موسیقی مبتدی نیست. این خواننده قبلاً در سن چهار سالگی روی صحنه بود. هنوز مشخص نیست که او می خواهد از کدام آهنگ برای نمایندگی ارمنستان در لیورپول استفاده کند.

شرکت استرالیایی: Voyager با آهنگ “Promise”

میا و دیون برای به ارمغان آوردن پیروزی برای هلند در لیورپول گرد هم آمدند. در ESC 2023، شرکت کنندگان آهنگ “Burning Daylight” را اجرا می کنند که در ویدیوی زیر می توانید آن را بشنوید:

شرکت کنندگان نروژ: الساندرا با آهنگ “ملکه پادشاهان”

(منابع: eurovision.tv و eurovision.de)

آلبینا خواننده با خانواده اش در لیورپول مسابقه می دهد. این با آهنگ او به نام “دوجه” که در مورد سنت های درون خانواده است بسیار خوب است. ویدئوی زیر به شما کمک می‌کند تا اولین برداشت را داشته باشید:

شرکت کنندگان ارمنستان: سبزه، آهنگ هنوز ناشناخته است

پس از اینکه Sudden Lights به سختی شرکت در مسابقه آواز یوروویژن 2018 را از دست داد، امسال در حال پیشرفت هستند. با آهنگ “Aijā” گروه موفق شد مهارت های خود را متقاعد کند. اما با ویدیوی زیر خود را متقاعد کنید:

شرکت کنندگان مالتا: Busker با آهنگ “رقص (پارتی خودمان)”

نیمه نهایی دوم نیز در حال ترکیدن است. ما به شما نشان می دهیم که کدام 16 شرکت کننده در اینجا ملاقات می کنند.

شرکت کنندگان آلبانی: Albina & Familja Kelmendi با آهنگ “Duje”

گروه همه کاره Lord of the Lost قبلاً با آلبوم “Blood & Glitter” در ژانویه موفقیت خود را جشن گرفتند و اکنون می توانند نماینده آلمان به عنوان یک شرکت کننده در ESC 2023 باشند. برای دیدن آهنگ Blood & Glitter و ویدیوی رسمی آن روی play کلیک کنید:

شرکت کنندگان فرانسه: La Zarra با آهنگ “Évidemment”

در زیر همه شرکت‌کنندگان در اولین نیمه نهایی مسابقه آواز یوروویژن 2023 را فهرست می‌کنیم و ویدیوهای آنها را در YouTube پیوند می‌دهیم تا بتوانید برداشتی از آهنگ‌های آنها داشته باشید. ترتیب کشورها بر اساس حروف الفبا است.

شرکت کننده آذربایجان: TuralTuranX با آهنگ “بیشتر به من بگو”

Eurodance هنوز نمرده است حداقل اینطور به نظر می رسد زیرا لهستان بلانکا را با آهنگ Eurodance “Solo” به لیورپول می فرستد. اینکه آیا بلانکا می تواند با آن پیروز شود یا خیر، باید دید. قبلاً صداهایی در اینترنت بلند شده است که هیئت منصفه لهستان را به تقلب در انتخابات متهم می کند. در مقاله مرتبط می توانید در این مورد بیشتر بخوانید. در ویدیوی زیر می توانید صدای آهنگ را بشنوید:

گروه وایلد یوث از دوبلین نماینده ایرلند خواهد بود. نکته خاص در مورد آن این است که Wild Youth به ESC 2023 راه یافت، اگرچه گروه جان لیدون، خواننده Sex Pistols، در میان شرکت کنندگان احتمالی بود. آهنگ ما یکی هستیم را در ویدیوی زیر مشاهده می کنید:

شرکت کنندگان اسرائیل: نوآ کرل با آهنگ “یونیکورن”

تنها چند هفته ما را با شروع ESC 2023 فاصله می‌دهد. شرکت‌کنندگان مشخص شده‌اند و آهنگ‌ها به شدت مورد بحث هستند. در زیر تمامی شرکت کنندگان در مسابقه آواز یوروویژن 2023 و ویدئوهایی را که در آنها آهنگ های خود را ارائه می دهند، مشاهده خواهید کرد.

مسابقه آهنگ یورو ویژن