مزیت Modern Warfare 2؟


در بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare 2، بازیکنان دارای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X|S و رایانه شخصی می توانند با یکدیگر رقابت کنند. با این حال، ویژگی‌ای که بازیکنان کنسول از آن بهره می‌برند در حال حاضر باعث بحث در جامعه شده است. برای این منظور، ویدئوهایی نشان داده می شود که یک کمک هدف بسیار قدرتمند را نشان می دهد.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

آیا کمک هدف در CoD: Modern Warfare 2 خیلی قوی است؟

Call of Duty در پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی بسیار محبوب است. با این حال، یکی از ویژگی های کنترلر در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته است. اینجاست کمک هدف (یا کمک هدف) در واقع جدید نیست شوتر به بازیکنان کمک می کند تا دشمن را در مرکز تیراندازی نگه دارند. بازیکنان کنسولی که به طور اجتناب ناپذیری از کنترلر استفاده می کنند، به ویژه از این موضوع بهره مند می شوند. در رایانه شخصی، ماوس و صفحه کلید معمولاً نتایج بهتری ارائه می دهند. با این حال، اکنون ویدیوهایی در توییتر وجود دارد که نشان می دهد این ویژگی در Modern Warfare 2 احتمالاً کمی بیش از حد قوی است.

تجربیات بازیکنان منجر به بحث‌های داغ در مورد کمک هدف در CoD: Modern Warfare 2 شده است. به خصوص در سرورهای کراس پلی، که بازیکنان رایانه شخصی و کنسول می توانند با هم بازی کنند حداقل گیمرهایی که دارای کنترلر هستند اکنون یک مزیت قابل توجه دارند. به نظر می‌رسد که وقتی خودتان در حال حرکت هستید، کمک هدف بسیار قدرتمند است.

تریلر معرفی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را در زیر مشاهده کنید:

تریلر رسمی راه اندازی | Call of Duty: Modern Warfare II

خیلی قوی یا باگ: کمک به هدف CoD یک پازل است

با این حال، قدرت کمک به هدف CoD بدون چالش نیست. به عنوان مثال، در Reddit، بازیکنانی نیز وجود دارند که کمک هدف بسیار ضعیف تری را گزارش دهید (منبع: Reddit).

تنظیمات کمک به هدف نیز در اینجا بسیار مهم است. اینگونه به نظر می رسد گزینه های استاندارد و Black Ops نتایج متفاوتی برای بازیکنان ایجاد کند. طرفداران دیگر از خود می‌پرسند که آیا یک اشکال می‌تواند مسئول اثربخشی متفاوت کمک هدف باشد.

همچنین در پلی استیشن یا ایکس باکس CoD برای همه بازیکنان یکسان نیست. گیمرهای ایکس باکس و رایانه شخصی اخیرا متوجه شده اند که طرفداران پلی استیشن 4 یا PS5 استعداد زیادی دارند در حالی که خودشان چیزی به دست نمی آورند.منبع