مدیامارکت سامسونگ گلکسی اس 23 را با تعرفه 15 گیگابایتی با قیمت مناسب به فروش می رساند

می‌توانید در ویدیوی عملی ما درباره Samsung Galaxy S23 اطلاعات بیشتری کسب کنید:

گلکسی S23 تنها در تاریخ عرضه شد ارائه شده در 1 فوریه 2023 و در عین حال تعرفه های خوبی برای پرچمدار جدید سامسونگ وجود دارد. در MediaMarkt شما می توانید گوشی هوشمند را در نوع 128 گیگابایتی با تعرفه “LTE سبز” در شبکه Vodafone فقط به قیمت دریافت کنید. 29.99 یورو هزینه پایه در ماه (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). علاوه بر این، یک بار هزینه 168.99 یورو برای پرداخت اضافی، قیمت اتصال و حمل و نقل وجود دارد. گنجانده شده اند 15 گیگابایت حجم داده و همچنین یک نرخ ثابت Allnet. محاسبه زیر نشان می دهد که چرا این پیشنهاد یک معامله عالی است.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

S23 با روشنایی خود امتیاز ویژه ای کسب می کند 120 هرتزنمایشگر و پردازنده بهبود یافته با 8 هسته CPU و 3.36 فرکانس ساعت گیگاهرتز و 8 گیگابایت رم. وضوح صفحه نمایش باعث می‌شود قلب گیمرهای موبایل سریع‌تر به تپش بیفتد و فیلمبرداری با قابلیت فیلمبرداری 8K از بسته‌بندی کلی خارج شود.

پیشنهاد را در MediaMarkt مشاهده کنید

گلکسی اس 23 با 128 گیگابایت حافظه داخلی و 8 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 759 یورو از نمایندگی های معتبر قیمت دارد. اگر این مقدار و پاداش 50 یورویی قابل حمل شماره را از کل هزینه تعرفه در مدت 24 ماه کم کنید، مشخص می شود که اینجا هستید. به طور موثر فقط 3.32 یورو در ماه پرداخت می کند. بنابراین شما تعرفه بسیار قوی را با قیمت بالای مطلق دریافت می کنید.

آیا به دنبال تعرفه تلفن همراه خوب با گلکسی اس 23 جدید هستید؟ سپس MediaMarkt پیشنهاد مناسبی برای شما دارد. پرچمدار سامسونگ را همراه با تعرفه 15 گیگابایتی در شبکه Vodafone با قیمتی مقرون به صرفه دریافت می کنید. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا این پیشنهاد ارزشمند است.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 با تعرفه 40 گیگابایتی با قیمت عالی

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند قبل یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

سامسونگ گلکسی S23 با قرارداد برای چه کسانی ارزش دارد؟

این یک پیشنهاد خوب برای هر کسی است که می‌خواهد یک گوشی هوشمند رده بالا با S23 داشته باشد و بتواند از قراردادی با حجم داده زیاد استفاده کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: LTE سبز
  • شبکه: وودافون
  • 15 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • نرخ ثابت Allnet، هزینه پیامک 0.19 یورو
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 50 یورو جایزه برای قابل حمل بودن شماره تلفن

Samsung Galaxy S23 با قرارداد با MediaMarkt: به همین دلیل است که این پیشنهاد ارزشش را دارد

هزینه ها در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
29.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
129 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
رایگان
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
888.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
759 یورو
جایزه
هنگام انتقال یک شماره
50 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و جوایز)
79.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 3.32 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt