مدل های جدید مشکل بزرگ را حل می کند

نه تنها Viessmann یک کارخانه جدید برای پمپ های حرارتی برای تامین انرژی آلمان ساخته است. Vaillant یک کارخانه بزرگ در Senica، اسلواکی راه اندازی کرده است که در آن سالانه 300000 پمپ حرارتی ساخته می شود. بوش همچنین دائماً در حال توسعه مدل‌های جدیدی است که دمای جریان بالا و نویز پس‌زمینه کمتری دارند. به این ترتیب، ساختمان‌های مسکونی بیشتری را می‌توان به پمپ‌های حرارتی مجهز کرد که قبلاً این امر غیرممکن تلقی می‌شد. بنابراین فناوری‌ها بهتر و بهتر می‌شوند و مطمئناً در سال‌های آینده نیز در دسترس خواهد بود.

Viessmann یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ حرارتی است و به طور مداوم در حال توسعه بیشتر آن است. از آنجایی که در آینده به پمپ های حرارتی بیشتری از انواع مختلف نیاز خواهد بود، این شرکت مدل های جدیدی را توسعه داده است 200 میلیون یورو یک کارخانه بزرگ در لهستان ساخت. با Vitocal 250-A و Vitocal 250-A Pro، اکنون دو مدل جدید ارائه شده است که شرایط را برای ساختمان های جدید و پروژه های نوسازی بهتر برآورده می کند.

آلمان برای جایگزینی میلیون ها بخاری نفت و گاز که قرار است از سال 2024 ممنوع شود، به پمپ های حرارتی نیاز دارد. با این حال، پمپ حرارتی را نمی توان به سادگی در هر خانه ای نصب کرد، زیرا این پمپ ها به دلیل عدم بازسازی به دمای جریان بسیار بالا نیاز دارند. Viessmann دو پمپ حرارتی جدید ارائه کرده است که دقیقاً برای این منظور مشکل را حل می کند.

پمپ های حرارتی Viessmann با قدرت بیشتر

با این حال، Viessmann نه تنها خانه های معمولی را در نظر دارد، بلکه صاحبان ساختمان های مسکونی و تجاری بزرگتر را با Vitocal 250-A Pro و توان خروجی تا 40 کیلو وات نیز هدف قرار داده است. اگر قدرت بیشتری لازم است، می توانید حتی چهار پمپ حرارتی را می توان به هم متصل کرد، به طوری که خروجی 160 کیلووات ارائه می شود.

Vitocal 250-A دارای توان خروجی تا 8 کیلو وات است و با یک واحد بیرونی جمع و جور، در درجه اول ساختمان های جدید را هدف قرار می دهد. با این حال، برای ساختمان‌های قدیمی‌تر، مراحل توسعه جدید با خروجی حداکثر 18.5 کیلو وات نیز وجود دارد. در تا 10- درجه دمای جریان 70 درجه برای رسیدن به. اینها به ویژه برای پروژه های نوسازی مناسب هستند، زیرا برای تولید دماهای گرم به مصرف برق بالاتری نیاز است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در این ویدیو در مورد پمپ حرارتی برای شما توضیح می دهیم:

رقابت هرگز نمی خوابد