مدل محبوب باید به کارگاه برود

توجه رانندگان اوپل: سازنده خودرو روسلشیم بیش از 204000 دستگاه از مدل محبوب اوپل کورسا را ​​فراخوان می کند. سازمان حمل و نقل موتوری فدرال (KBA) اطلاعاتی در این مورد ارائه می دهد. بنابراین Corsa دارای نقصی است که ایمنی جاده را به خطر می اندازد و همچنین می تواند برای سایر کاربران جاده نیز خطر ایجاد کند.

تیزر برای Opel Manta GSe ElektroMOD

TankenApp محصولی از Ströer Media Brands GmbH است که GIGA نیز به آن تعلق دارد.

فراخوان اوپل به خودروهای الکترونیکی و موتورهای احتراقی رسید

KBA یکی را مورد انتقاد قرار می دهد عدم هشدار به راننده در صورت نقص در نشانگرهای جهت. به عبارت دیگر، اگر چراغ های راهنما مشکلی داشته باشد، اگر آن طور که مشخص شده کار نکنند، راننده از خودرو متوجه آن نمی شود. در واقع، سیستم سواری در کورسا باید نقص نشانگر را تشخیص دهد و سپس با یک هشدار پاسخ دهد. اما این ظاهرا گم شده است.

مقامات فدرال به دارندگان خودرو توصیه می‌کنند که مستقیماً با اوپل یا یک کارگاه مجاز تماس بگیرند. برای رفع خطا، واحد کنترل مرکزی BSI باید دوباره برنامه ریزی می شد. این کار فقط در سایت قابل انجام است. به گفته اوپل، “به روز رسانی نرم افزار تشخیصی” مورد نیاز در این زمینه حدود 45 دقیقه طول می کشد.


منبع

توسعه دهنده: Ströer Media Brands GmbH

توسعه دهنده: Stroer Media Brands GmbH

اوپل نه تنها برای کورسا به درایو الکتریکی متکی است، بلکه Manta نیز به عنوان یک خودروی الکتریکی بازمی‌گردد:

مشکل دقیقاً در این واقعیت نهفته است که رانندگان یک کورسا، تا آنجا که می‌دانند، بدون هیچ اشتباهی رانندگی می‌کنند، اما می‌توانند بدون اینکه بدانند ترافیک جاده‌ای را به خطر بیندازند. بر اساس گزارش KBA، 204297 وسیله نقلیه در سراسر جهان تحت تأثیر قرار گرفته اند احتمالا 20073 در آلمان ثبت شده است بودن. به گفته سخنگوی اوپل، این در مورد مدل های ساخته شده بین سال های 2019 تا 2021 است که به چراغ های جلو Ecoled مجهز هستند (منبع: inFranken).

نکته پس انداز GIGA
سوخت خیلی گرونه؟ آیا به دنبال ارزان ترین پمپ بنزین هستید؟ سپس برنامه سوخت گیری ما را دانلود کنید. در آنجا کمترین قیمت بنزین را در منطقه خود خواهید یافت.

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

اوپل باید فراخوانی عظیم را آغاز کند. بیش از 200000 خودرو در سراسر جهان تحت تأثیر قرار گرفته اند و باید به کارگاه ها برگردند. دلیل آن خطایی است که روی نرم افزار خودروها تأثیر می گذارد، اما از راه دور قابل رفع نیست.

به یاد بیاورید در اوپل: بیش از 200000 کورسا باید به کارگاه بازگردند

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

به گفته اوپل، تاکنون هیچ گونه خسارت مالی یا آسیب جانی در ارتباط با این خطا گزارش نشده است. در ضمن، رانندگان باید بدون توجه به نوع درایو، Corsa خود را به کارگاه ببرند. از خطاها می تواند هم در کورسا کلاسیک با موتور احتراقی و هم در نسخه الکتریکی رخ دهد.