محصول ایکیا مصرف آب را تا 95 درصد کاهش می دهد

وقتی صحبت از پتانسیل پس انداز به میان می آید، Ikea دست و پاگیر نیست. در مقایسه با شیرهای مخلوط کن استاندارد که دارای جریان آب 5.7 لیتر در دقیقه هستند، گفته می شود که نازل اتمیزه کننده در حالت مه می تواند تا 95 درصد در مصرف آب صرفه جویی کند. هنوز تا 66 درصد در حالت اسپری.

تورم اخیرا به 7.9 درصد رسیده است و هیچ پایانی برای موج تورم دیده نمی شود. بسیاری از مصرف کنندگان در حال حاضر با ترس منتظر زمستان هستند، زمانی که افزایش قیمت بعدی برای برق و گاز انتظار می رود. بسیاری از آلمانی‌ها در حال حاضر از خود می‌پرسند: «کجا می‌توانم پس‌انداز کنم؟»، این فشار را برای پس‌انداز در جاهای دیگر ایجاد می‌کند. یک جواب: از نظر مصرف آب. و دقیقاً به همین دلیل است که ایکیا اکنون محصول مناسبی را با “Åbäcken” ارائه کرده است.

ایکیا یک نازل اتومایزر معرفی می کند که گفته می شود تا 95 درصد در مصرف آب صرفه جویی می کند

نازل اتومایزر Ikea می خواهد در مصرف آب بسیار صرفه جویی کند. (منبع تصویر: Ikea)

آلمانی ها باید صرفه جویی کنند: تورم سوراخ های بزرگی را در کیف پول شهروندان ایجاد می کند و مردم اکنون در همه جا کمربند خود را محکم می کنند. اکنون ایکیا در این زمینه کمک می کند: غول مبلمان سوئدی محصولی را ارائه کرده است که گفته می شود مصرف آب را تا 95 درصد کاهش می دهد. و از همه بهتر: با 4.99 یورو، یک معامله واقعی است.

به این ترتیب، Åbäcken باید به طور غیر مستقیم به کاهش هزینه های انرژی برای تهیه آب گرم کمک کند. نازل اتومایزر در حال حاضر از Ikea با قیمت 4.99 یورو در دسترس است (به Ikea مراجعه کنید).

پشت نام معمولی Ikea یک پنهان است نازل اتومایزر برای شیرآلات که وعده صرفه جویی در مصرف آب را تا 95 درصد می دهد (منبع: پرتال مطبوعاتی). نازل باید باز شود همه شیرهای میکسر Ikea و همچنین “اکثر شیرهای همزن استاندارد موجود در بازار” مناسب هستندبه گفته Ikea. Åbäcken با همکاری شرکت نوپا Altered توسعه داده شد.

با مبلمان Ikea درآمد کسب کنید؟ این کار می کند:

ایکیا چهار بار در سال قیمت ها را تنظیم می کند

نه تنها مصرف کنندگان باید با شوک قیمت دست و پنجه نرم کنند، بلکه خود Ikea نیز باید با قیمت های ثابتی که در مدت زمان طولانی معتبر هستند، دست و پنجه نرم کنند. خرده فروش مبلمان چرخشی جدیدی برای تعدیل قیمت به خود داده است و اکنون می خواهد قیمت ها را تا چهار بار در سال تعدیل کند. قبلا فقط یک تعدیل قیمت در سال وجود داشت.منبع