محافظ آلمانی در حال نابودی است

افزایش قیمت ها در حال تبدیل شدن به یک چالش مالی برای افراد بیشتری در آلمان است. این که آیا سیستم گرمایش می‌تواند در ماه‌های آینده همانطور که در پاییز و زمستان به آن عادت کرده‌اید ادامه دهد، یا اینکه صورت‌حساب خرید هفتگی به ارتفاعات بی‌سابقه‌ای می‌رسد – زندگی در آلمان با جهش و مرز گران‌تر می‌شود.

عملکرد پس انداز Google Maps اکنون برای آلمان نیز در دسترس است:

بیانیه شلویز مشکل دیگری را نیز در بر دارد: به گفته وی، 60 درصد نه تنها باید از کل درآمد قابل تصرف برای رفع نیازهای روزمره استفاده کنند، بلکه می توان کارهای بیشتری نیز انجام داد. به عبارت دیگر، این 60 درصد ممکن است به زودی دیگر پول کمی باقی نماند تا بتوانند اندکی بیشتر پس انداز کنند. شما باید از آنچه پس انداز کرده اید برای کنار آمدن با زندگی روزمره استفاده کنید.منبع

به طور قابل توجهی بیش از نیمی از آلمانی ها (24 میلیون خانوار) ​​بر این اساس هستند به زودی یک پنی برای گذاشتن روی لبه بالا باقی نمانده است. به گفته شلویز، بخشی از جمعیت “دیگر قادر به پس انداز نیستند”. او زمانی را نام نمی برد که ممکن است این اتفاق بیفتد.

بانک پس انداز انتظار دارد که وضعیت از قبل دشوار در ماه های آینده بدتر شود. آبکاری شده وام های Dispo در حساب های Sparkasse عمیق تر خواهد شد، یکی مطمئن است. این روند در ماه مارس با جنگ در اوکراین آغاز شد.

مصرف کنندگان آلمانی باید به پس انداز حمله کنند

هلموت شلویس، رئیس بانک پس‌انداز، تعداد مصرف‌کنندگانی را که در آلمان می‌توانند به طور قابل توجهی توسط تحولات قیمت در زندگی روزمره محدود شوند، محاسبه کرده است: «ما انتظار داریم که به دلیل افزایش قابل توجه قیمت‌ها. از منظر، تا 60 درصد از خانوارهای آلمانی باید از کل درآمد قابل تصرف خود – یا بیشتر – ماهانه برای هزینه های اولیه زندگی استفاده کنند.(منبع: جهان).

تورم بالا مدت‌هاست که بر بسیاری از حوزه‌های زندگی روزمره تأثیر گذاشته است: قیمت‌های بسیاری از چیزها در حال افزایش است که مصرف‌کنندگان آلمانی به سختی قادر به انجام آن‌ها نیستند. وقتی به موجودی حساب نگاه می کنید، ورطه ای برای افراد بیشتر و بیشتری باز می شود. اسپارکاسه در حال حاضر پیش‌بینی تیره‌ای درباره ادامه اوضاع دارد.

دیگر پس انداز نمی شود: بیش از نیمی از آلمانی ها دیگر توانایی پرداخت آن را ندارند

آندریاس مارتین، مدیر عامل انجمن فدرال فولکس‌بانک و رایفایزن‌بانک آلمان (BVR)، در مقایسه با ولت، گفت: «فولکس‌بانک‌ها و بانک‌های رایفایزن‌بانک‌ها نیز این مشکل را می‌بینند: «تورم بالا قدرت خرید را از مصرف‌کنندگان می‌گیرد که توانایی آن‌ها برای پس‌انداز را کاهش می‌دهد.

Google Maps: عملکرد جدید به صرفه جویی در مصرف سوخت کمک می کند