مجموعه اعلام شد – کی می آید و هزینه آن چقدر است؟ (21339)

مجموعه BTS Dynamite در ابتدا به طور انحصاری در لگو فروخته می شود. با مجموعه های دیگر، معمولاً حدود 3 ماه طول می کشید تا در فروشگاه های دیگر نیز عرضه شوند. بسته بندی یک توصیه سنی “18+” را نشان می دهد. این بدان معنا نیست که این مجموعه برای جوانان مناسب نیست. در عوض، LEGO به سادگی می‌خواهد برای یک گروه هدف بزرگسال جذاب باشد.

برای دیدن تصاویر بیشتر به صفحه مدل در فروشگاه آنلاین لگو مراجعه کنید.

لگو: مجموعه BTS برای ویدیوی “Dynamite”

GIGA توصیه می کند

نکات بیشتر کنسرت

آزمون تخصصی Skyrim: آیا شما یک خبره واقعی Skyrim هستید؟

LEGO IDEAS 21306، بیتلز، زیردریایی زرد

بسته بندی این مجموعه به شکل زیر است:

LEGO BTS
مجموعه BTS با هر 7 عضو گروه به عنوان چهره های کوچک. (منبع تصویر: LEGO)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع ست BTS نام مدل “LEGO Ideas 21339 BTS Dynamite” را دارد. به طور رسمی توسط گروه دانمارکی با یک تیزر در تاریخ 16 فوریه اعلام شد. اکنون صفحه فروشگاه آنلاین است.

LEGO BTS Dynamite (21339): چه زمانی باید پیش خرید کرد؟ تاریخ و قیمت

این مجموعه شامل یک فروشگاه ضبط، درختان نخل، حلقه بسکتبال و یک دیوار نقاشی شده است که در ویدیو کلیپ این آهنگ به نمایش درآمده است. این شامل 749 جزء خواهد بود. همچنین تعدادی برچسب وجود خواهد داشت که باید روی آجرها گذاشته شود. این ویدیو از آن زمان تاکنون بیش از 1.6 میلیارد بار در یوتیوب دیده شده است. مدل LEGO از برنامه “ایده ها” می آید، جایی که علاقه مندان خلاق می توانند ایده های خود را ارائه دهند. در اینجا JBBrickFanatic و BangtanBricks طراحان هستند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/02/16 ساعت 4:35 بعد از ظهر

آجرهای لگو دیگر فقط برای ساخت و سازهای خلاقانه یا کودکان نیستند. مجموعه‌هایی بارها و بارها منتشر می‌شوند که باعث می‌شود قلب برخی از طرفداران تندتر بزند. پس از ساخت و سازهایی برای طرفداران بازگشت به آینده و طرفداران فوتبال، از جمله، علاقه مندان به کی پاپ به زودی می توانند از مجموعه ای از گروه پسرانه BTS کره جنوبی لذت ببرند. طرفداران می توانند خوشحال باشند: از هر هفت عضو یک رقم وجود خواهد داشت.

لگو
هر کسی که از سایت بازدید می کند می تواند نگاهی به ظاهر جین، سوگا، جی-هوپ، RM، جیمین، وی و جونگ کوک در قالب لگو بیندازد. با این حال، مجموعه BTS هنوز قابل پیش‌سفارش نیست. فقط از 1 مارس 2023 در دسترس خواهد بود. قیمت 99.99 یورو است. مانند مجموعه‌های قبلی، باید زنگ هشدار تنظیم کنید یا تا دیروقت بیدار بمانید. به عنوان یک قاعده، پیش فروش مجموعه های لگو از شب قبل از روز اعلام شده شروع می شود. کیت هایی مانند خانه از «تنها در خانه» در ابتدا به سرعت فروخته شد و برای هفته ها در دسترس نبود.

مجموعه BTS Dynamite اولین مجموعه برای یک گروه کی پاپ است. قبل از مدل BTS، یک کیت لگو برای یک موزیک ویدیو وجود داشت: در سال 2016، آنها ساختنی را منتشر کردند که در مورد “زیردریایی زرد” بیتلز بود. علاوه بر 7 عضو BTS در قالب LEGO، چیزی برای ساختن نیز وجود دارد. بنابراین می‌توانید صحنه‌هایی از تک آهنگ موفق Dynamite را بازسازی و پخش کنید. طبق اعلامیه، این مدل نیز قابل استفاده خواهد بود، بنابراین می توانید به گروه پسر اجازه رقصید.