متاسفانه این پیشنهاد جذاب برای همه صدق نمی کند

Telekom می خواهد کاری برای شبکه تلفن همراه خود انجام دهد. برای این منظور، گروه اکنون به طور فعال به مصرف‌کنندگانی نزدیک می‌شود که می‌خواهند سهم خود را برای بهبود شبکه انجام دهند – و همچنان می‌خواهند سهم خود را انجام دهند. چیز اضافی کسب کنید می توان. Telekom با کمپین تبلیغاتی به دنبال مکان های جدید برای سلول های رادیویی سیار آنها.

تقریباً هر کسی که بتواند زمین را به عنوان مالک در دسترس قرار دهد می تواند در آن شرکت کند. چه املاک تجاری، چه خانه های شخصی یا زمین های بلااستفاده، همه چیز امکان پذیر است:

گسترش شبکه تلفن همراه در خانه: Deutsche Funkturm مسئول است

شریک قراردادی Deutsche Funkturm است، زیرمجموعه Telekom در حال مراقبت از گسترش شبکه است. البته برای اینکه شرکت برای مکان جدید شریک باشد، باید مالک آن باشید. اما گفتگو با صاحبخانه یا در جامعه مالکان در مورد احتمالات احتمالی مشترک نیز نمی تواند صدمه ببیند.

با این حال، Telekom فاش نمی کند که چقدر می توان انتظار پول داشت. مورد فردی باید تعیین کننده باشد. تمام آنچه گفته می شود این است که مصرف کنندگان ” اجاره خوب و بلند مدت ” ممکن است انتظار داشته باشد. و با Telekom به عنوان مستاجر، می توانید در واقع به درآمد اجاره بلندمدت تکیه کنید.

Telekom در حال حاضر این را نه تنها با یک نقطه در یوتیوب، بلکه با یک کمپین در رسانه های اجتماعی، رادیو و به روش کلاسیک با پوستر تبلیغ می کند. با توجه به بروشور در ویدیو، تنها یک معیار تعیین کننده وجود دارد: “تقریبا 10 متر مربع در بالاترین موقعیت ممکن”. حداقل در مورد آنتن سقف صدق می کند. آنتن های نما یا سیستم های مستقل نیز قابل تصور است. اما برای دومی، 150 متر مربع ملک رایگان مورد نیاز است.

اگر می‌خواهید بدون تلاش زیاد در زندگی روزمره چیز اضافی کسب کنید، باید نگاهی دقیق‌تر به کمپین Telekom بیندازید. ارائه دهنده آلمانی می خواهد شبکه تلفن همراه خود را بهبود بخشد و به دنبال مکان های جدید است. اگر می‌خواهید شرکت کنید، حتی به فضای زیادی هم نیاز ندارید، اما این کمپین برای همه نیست.

کمپین Telekom: به این صورت است که برای گسترش شبکه پول دریافت می کنید

اطلاعات بیشتر و گزینه های تماس را می توانید در Deutsche Funkturm بیابید.منبع

این بدان معنا نیست که دکل های عظیم جدید باید در همه جا برپا شود. همچنین فناوری انتقال بسیار کوچکتری وجود دارد که برای مثال روی سقف خانه ها نصب می شود. اگر مکانی در دسترس دارید، می توانید به سادگی آن را به Telekom بدهید پیشنهاد برای اجاره، اگر در کشور یا در شهر تعیین کننده نیست.