نگاهی به آینده می اندازیم: آنچه را که قبلاً می دانیم، آنچه در سال 2023 اتفاق می افتد و آنچه هنوز شایعه است را برای شما خلاصه کرده ایم.

مانند هر سال، نسل بعدی فناوری در واقع چند ماه زودتر شروع می شود: کوالکام تراشه برتر جدید، اسنپدراگون 8 نسل 2 را در اواسط نوامبر ارائه کرد که پرچمداران آینده – از جمله Samsung Galaxy S23 Ultra – قرار است با آن عرضه شوند. نیرو گرفته است. سال 2023 حتی در اروپا: ظاهراً کره ای ها نیز می خواهند به نفع تراشه کوالکام با پردازنده های داخلی اگزینوس در اروپا خداحافظی کنند. همچنین ویژگی‌های جدیدی در تاشوها وجود خواهد داشت: یک مکانیزم تاشو جدید می‌تواند نمایشگر بدون لبه قابل مشاهده یا قابل توجه را تضمین کند.

و اپل؟ فعلاً نباید انتظار یک آیفون تاشو داشته باشیم، که هنوز در آینده ای دور وجود خواهد داشت. اما حداقل گفته می شود که پیشرفت بزرگی با هدست افسانه ای AR اپل وجود دارد، به طوری که در حال حاضر امکان ارائه آن در تابستان در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان WWDC وجود دارد. بزرگترین تغییر در آیفون 15 می تواند نامگذاری باشد: “Pro Max” می تواند به “Ultra” تبدیل شود تا نامگذاری را در میان محصولات اپل یکسان کند.

از اول ژانویه، دستورالعمل جدید بودجه برای خودروهای برقی اعمال می شود و پاداش ها کاهش می یابد.

پس از موفقیت بلیط 9 یورویی در تابستان 2022، جانشین آن در سال 2023 خواهد آمد. با بلیط 49 یورویی – مانند بلیط 9 یورویی – باید در سال آینده امکان سفر در سراسر کشور با حمل و نقل محلی وجود داشته باشد. انتظار می‌رود که تا پایان سه ماهه اول سال 2023 عرضه شود.

شما می توانید جزئیات بیشتر و بسیاری از موضوعات دیگر را در ویدیو بیابید.