مایکروسافت پیشنهاد محبوب را لغو کرد

Xbox Game Pass Ultimate | 3 ماه | کد دانلود ایکس باکس

در ویدیوی ما مزایا و معایب Game Pass، PS Plus و Nintendo Switch Online را برای شما مقایسه می‌کنیم:

Xbox Game Pass جدید کی به آلمان می آید؟

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/08/2023 19:37

Xbox Game Pass یک پیشنهاد سنتی را از دست می دهد. از این پس، مشتریان جدید سرویس اشتراک باید از همان ماه اول قیمت کامل را بپردازند – پیشنهاد آزمایشی محبوب 1 یورو توسط مایکروسافت متوقف شده است.

Xbox Series X

برای سال‌ها، مایکروسافت Xbox Game Pass را با یک پیشنهاد پس‌انداز جذاب برای مشتریان جدید دلپذیر کرده است: دسترسی به کتابخانه بازی. هزینه فقط 1 یورو در ماه اول. با این حال، اکنون حذف شده است زیرا مایکروسافت این معامله سطح ابتدایی را لغو کرده است.

Xbox Game Pass: پیشنهاد پس انداز دیگر در دسترس نیست

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در حالی که مایکروسافت با استفاده از یک ماه آزمایشی 1 یورویی، پیشنهاد بازی را از بازار خارج می کند، یک پیشنهاد دیگر به تازگی در حال راه اندازی است. با Xbox Game Pass Friends & Family، این شرکت اشتراکی را ارائه می‌کند که می‌تواند برای حداکثر 5 نفر به اشتراک گذاشته شود. در حال حاضر است با این حال، این سرویس هنوز به طور رسمی در بسیاری از مناطق در دسترس نیست – در اروپا، این پیشنهاد در حال حاضر فقط در ایرلند در دسترس است. در آنجا Xbox Game Pass Friends & Family 21.99 یورو در ماه هزینه دارد.

از این پس، Xbox Game Pass فقط برای مشتریان جدید و فعلی به عنوان یک پیشنهاد کامل در دسترس است – Game Pass Ultimate ماهانه 12.99 یورو هزینه دارد، در حالی که کنسول Game Pass PC و Game Pass با پلتفرم محدود هر کدام 9.99 یورو قیمت دارند. برای آن شما دریافت می کنید دسترسی به کتابخانه چرخشی از صدها بازی، که می توانید تا زمانی که در اشتراک در دسترس هستند قمار کنید. با Game Pass Ultimate، حتی می‌توانید مجموعه‌ای از آن‌ها را در دستگاه‌های تلفن همراه به لطف بازی‌های ابری بازی کنید.

Xbox Game Pass Ultimate |  3 ماه |  کد دانلود ایکس باکس

کاری پرز، رئیس ارتباطات جهانی ایکس باکس، این کار را انجام داده است توقف پیشنهاد سطح پایه برای Game Pass را تایید کرد، اگرچه پیشنهادات دیگری در آینده ارائه خواهد شد. با این حال، پرز نتوانست جزئیات بیشتری ارائه دهد. (منبع: TheVerge)

Xbox Game Pass به تازگی رقابت جدیدی از آمازون دارد: