مایکروسافت دیوانه ارتقاء را تا حد افراط پیش می برد

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی | 1 دستگاه | 1 کاربر | کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

مایکروسافت برای مدت طولانی در تلاش بوده است تا کاربران ویندوز 10 را به ارتقاء به ویندوز 11 متقاعد کند – اما تاکنون موفقیت بزرگی حاصل نشده است. اکنون از یک استراتژی جدید برای متقاعد کردن کاربران وفادار ویندوز 10 برای تغییر استفاده می‌شود – و قطعاً این کار خیلی زیاد است.

ویندوز 11 با هر قیمتی؟ Microsoft Goes Too Far – تفسیری توسط رابرت کوهلیک

این کلاهبرداری کثیف یک کلاهبرداری است و سعی می کند کاربران بی توجه ویندوز 10 را متقاعد کند که به ویندوز 11 سوئیچ کنند – حتی اگر آن را نخواهند. زیرا اگر آنها به آن علاقه داشتند، به احتمال زیاد قبلاً از یکی از بی‌شمار پیشنهادهای ارتقای دیگری که مایکروسافت مدام به سمت آنها می‌فرستد، استفاده می‌کردند.

در نگاه اول، تقریباً به نظر می رسد که دیگر نمی توان از ارتقاء ویندوز 11 اجتناب کرد. در وسط صفحه نمایش را پیدا خواهید کرد فقط دو گزینه، که به کاربر این امکان را می دهد که فوراً آن را ارتقا دهد یا آن را برای تاریخ بعدی برنامه ریزی کند. تنها در نگاه دوم مشخص می شود که گزینه ادامه استفاده از ویندوز 10 نیز وجود دارد. دکمه مربوطه را می توان یافت پایین سمت چپ صفحه نمایش – تقریباً پنهان

این واقعیت که مایکروسافت همچنان به تلاش برای هیجان زده کردن کاربران ویندوز 10 در مورد ویندوز 11 و ایجاد انگیزه در آنها برای تغییر ادامه می دهد، اساساً قابل سرزنش نیست. با این حال، نحوه اجرا می کند. حتی پیام‌های موجود در مرکز اعلان‌ها برای بسیاری از کاربران آزاردهنده است، زیرا آن‌ها دوست دارند خود را به جلو بیاورند و گاهی اوقات حتی برنامه‌های تمام صفحه را روی صفحه نمایش قرار دهند. آزاردهنده است، اما پیام را می توان به سرعت بسته کرد.

ویندوز 10 برای مایکروسافت چیزی از گذشته است. این نیز در این مرحله منعکس شده است:

آیا هنوز از ویندوز 10 استفاده می کنید؟ سپس این ترکیب کلیدهای کاربردی می تواند کار روزمره شما را آسان تر کند:

مایکروسافت ویندوز 11 صفحه اصلی |  1 دستگاه |  1 کاربر |  کد فعال سازی کامپیوتر از طریق ایمیل

کاربران ویندوز 10 که می خواهند به سیستم عامل خود وفادار بمانند، بنابراین باید از این به بعد احتیاط خاصی به خرج داد. از سوی دیگر، مایکروسافت باید فورا این استراتژی بازاریابی جدید را متوقف کند. زیرا حتی اگر این امر قطعاً گسترش ویندوز 11 را افزایش دهد، قربانیان ارتقاء آسیب دیده احتمالاً توسط مایکروسافت فریب خورده و حتی ممکن است به تغییر به محصولات رقیب فکر کنند.

مجوز:نسخه کامل

تغییر به ویندوز 11: مایکروسافت پس از شروع سیستم به پیام تمام صفحه متکی است

با این حال، با پاپ آپ تمام صفحه جدید، مایکروسافت اکنون بیش از حد پیش می رود. پیام تهاجمی نه تنها توجه کامل کاربر را به خود جلب می کند و او را در حالت هشدار قرار می دهد، بلکه به لطف قرارگیری دکمه ها حتی پیشنهاد می شود که حداکثر اکنون چاره ای ندارد و نیاز به ارتقا به ویندوز 11 دارد. این واقعیت که گزینه حفظ ویندوز 10 در گوشه سمت چپ پایین لنگر انداخته است – و بنابراین در کانون توجه نیست – محاسبات خالص مایکروسافت است.

نسخه:بتا

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع