مایکروسافت به همه کاربران اطلاعات مهم می دهد

مجوز:نسخه کامل

اگرچه پشتیبانی از ویندوز 10 به طور رسمی تا اکتبر 2025 منقضی نمی شود، مایکروسافت قبلاً در یک وبلاگ رسمی اعلام کرده است که دیگر هیچ به روز رسانی عملکرد جدیدی را برای ویندوز 10 ارائه نخواهد کرد. نسخه 22H2 آخرین نسخه اصلی است که مایکروسافت در دسترس همه کاربران قرار خواهد داد. با این حال، برای 2.5 سال باقی مانده، به روز رسانی های امنیتی ماهانه برای ویندوز 10 همچنان در دسترس خواهد بود:

این باید ضربه سختی برای اکثر کاربران باشد. زیرا طبق نظرسنجی سخت افزاری و نرم افزاری Steam حتی امروزه حدود 61.2 درصد در ویندوز 10، در حالی که فقط 33.4 درصد به ویندوز 11 جهش کرده اند. از آنجایی که سیستم عامل جدید مایکروسافت به طور منظم اعصاب بسیاری از کاربران را به هم می زند، این دقیقاً تعجب آور نیست.

مایکروسافت به همه کاربران توصیه می کند که به ویندوز 11 سوئیچ کنند

خوب است بدانید: در حال حاضر شایعاتی در حال انباشته شدن هستند که همین را می گویند ویندوز 12 ممکن است سال آینده راه اندازی شود. با این حال، هنوز هیچ تایید رسمی از سوی مایکروسافت وجود ندارد (منبع: TweakTown).منبع

بستر، زمینه:ویندوز، ویندوز 9x

دیگر ویژگی به روز رسانی برای ویندوز 10 وجود ندارد

زبان ها:انگلیسی آلمانی

مایکروسافت در حال حمله است: از زمان انتشار ویندوز 11، این شرکت در تلاش بوده است تا کاربران نسخه های قدیمی ویندوز را متقاعد کند که تغییر دهند. مایکروسافت اکنون یک قدم فراتر رفته و به طور رسمی پایان به روز رسانی ویژگی های ویندوز 10 را اعلام می کند.