مایکروسافت به انتقادات عمده می پردازد

اگر می‌خواهید عملکردهای جدید ایکس‌باکس را در اسرع وقت آزمایش کنید و به توسعه‌دهندگان بازخورد بدهید، بهترین کار این است که Xbox Insider Bundle را دانلود کرده و برای برنامه در Xbox خود ثبت نام کنید.

در سپتامبر 2022، مایکروسافت پروژه جدیدی را با هدف بازسازی داشبورد Xbox آغاز کرد. برای اینکه بتوانیم مستقیما و در سریع ترین زمان ممکن به خواسته های بازیکنان پاسخ دهیم، تصمیم گرفته شد که این تغییرات مستقیماً از طریق برنامه Insider منتشر شود و از طرفداران بازخورد بخواهد.

آیا فضای ذخیره سازی در ایکس باکس خود تمام شده است؟ ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید این را افزایش دهید – و مزایا و معایب مختلف روش ها چیست:

نحوه پیوستن به برنامه Xbox Insider

یک آرزوی بزرگ جامعه به ویژه توسط توسعه دهندگان مورد تاکید قرار گرفت:

“شما به ما گفتید که تغییرات در قسمت بالایی Home شما را ایجاد می کند فضای کافی برای لذت بردن از پس‌زمینه‌های خود باقی نگذارید و احساس می‌کنید که خیلی تنگ است. ما در تلاش هستیم تا بین تجربه، دسترسی، عملکرد و نیازهای جامعه خود تعادل برقرار کنیم و تجربه‌ای عالی و تازه را برای شما به ارمغان بیاوریم.»

اگر این کار را انجام داده باشید، در آینده به‌روزرسانی‌های جدید کنسول در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تنها مشکل: هنوز هم ممکن است اشکالات و خطاهای متعددی در این نرم افزار سیستم وجود داشته باشد. با این حال، اگر مشکلی با آن ندارید، می‌توانید از آن برای آزمایش ویژگی‌های آینده Xbox زودتر از سایر بازیکنان استفاده کنید.منبع

داشبورد ایکس باکس مدت هاست که محل انتقاد بسیاری از گیمرها بوده است. در پاییز 2022، مایکروسافت یک طرح تهاجمی کوچک را آغاز کرد و اعضای برنامه Insider منوی شروع جدید را برای چند ماه آزمایش کردند و تغییرات مختلفی را اعمال کردند. اکنون به خود و کاربران استراحت می‌دهید تا روی به‌روزرسانی‌های مهمی که به زودی ارائه می‌شوند کار کنند.

Xbox Series X

ایکس باکس در حال کار بر روی یک تجربه خانگی جدید است

بیش از چندین ماه بارها و بارها شد تنظیمات جزئی در داشبورد اتخاذ شده است، که باید استفاده از آن را برای بازیکنان آسان تر کند. اما اکنون تیم در حال فشار دادن دکمه مکث است و به نظر می رسد می خواهد نتایج جمع آوری شده را به درستی ارزیابی کند. در یک پست رسمی وبلاگ ایکس باکس، اعلام شد که آزمایش‌ها با منوی استارت در حالت تعلیق هستند و می‌خواهند برای انتشار به‌روزرسانی‌های اصلی آماده شوند.