مایکروسافت اپلیکیشن های مهم اپل واچ را ممنوع می کند

در مورد موضوع GIGA:

این برنامه واقعا برای چه چیزی خوب است؟

سری فعلی ساعت های هوشمند اپل:

ذکر این نکته بسیار مهم است: فقط برنامه اپل واچ در واقع تحت تأثیر قرار می گیرد. Microsoft Authenticator خواهد شد همچنین آینده برای iOS و iPadOS و بنابراین برای کاربران آیفون و آیپد در دسترس است. بنابراین فقط اپل واچ در آینده چیزی دریافت نخواهد کرد.

اکنون مایکروسافت جدی شده و یک اپلیکیشن محبوب را از اپل واچ حذف می کند. این برنامه به برنامه ای می رسد که برای تعداد کمی از کارمندان در آلمان بسیار مهم است. خروج اپلیکیشن Microsoft Authenticator در پایان سال گذشته اعلام شد.

سیب

به روز رسانی 7 فوریه 2023: تهدید به واقعیت تبدیل می شود زیرا به روز رسانی اخیر برنامه Microsoft Authenticator از مایکروسافت به نسخه 6.7.3 در اپ استور برنامه را از اپل واچ با اثر فوری ممنوع کرد. متن تغییر برنامه آیفون به شرح زیر است: «این به‌روزرسانی Microsoft Authenticator را از Apple Watch حذف می‌کند. همچنان می‌توانید انتخاب کنید که اعلان‌های آیفون آینه‌ای Authenticator در Apple Watch خود در تنظیمات اعلان اپل واچ شما وجود داشته باشد.

اما چرا Microsoft Authenticator اینقدر مهم است؟ برنامه اجازه می دهد تا تایید دو مرحله ای حساب مایکروسافت و برنامه های پشتیبانی شده این برنامه ها همچنین کدهایی را برای استفاده یک بار تولید می کنند. بنابراین نیازی نیست برای دسترسی به حساب کاربری خود منتظر پیامک یا تماس باشید. تعداد کمی از شرکت ها برای سیستم های خود به این ویژگی امنیتی متکی هستند. این همچنین شامل، برای مثال، Ströer Media Brands، خانه رسانه دیجیتال که GIGA نیز به آن تعلق دارد، می شود.منبع حتی اگر آشکارا به موفقیت اپل واچ آسیبی وارد نکند، در سال های اخیر اپل واچ بارها و بارها پشتیبانی توسعه دهندگان برنامه های متعدد را از دست داده است – به عنوان مثال توییتر، اسلک، اینستاگرام، Evernote، Trello یا Hulu. آنها در ماه ژانویه توسط گروه ملحق خواهند شد برنامه Microsoft Authenticator Apple Watch (منبع: مایکروسافت).

Microsoft Authenticator: پایان برنامه Apple Watch

بتن خواهد بود در ژانویه 2023 مایکروسافت در حال اعلام به‌روزرسانی برای برنامه آیفون و آی‌پد است که برنامه همراه اپل واچ را که قبلاً در دسترس بود حذف می‌کند. اما چرا غول نرم افزاری از ردموند این تصمیم مهم را می گیرد؟ توسعه دهنده به طور مبهم می گوید که سیستم عامل Apple Watch “با عملکردهای امنیتی Authenticator سازگار نیست”. احتمالاً تغییرات مربوطه وجود داشته یا خواهد بود که در ژانویه حاد خواهد شد. بنابراین مایکروسافت در حال حاضر به مشتریان توصیه می کند برنامه را در اپل واچ حذف کنند، زیرا به هر حال در ماه آینده دیگر کار نخواهد کرد.