مایکروسافت اعتراف شرم آور می کند

برخی از دستگاه‌ها با ویندوز 10 و ویندوز 11، نسخه 21H2 سازگار نیستند یک ارتقای نادرست به ویندوز 11 ارائه کرد. این دستگاه‌های فاقد شرایط حداقل شرایط لازم برای اجرای ویندوز 11 را ندارند. دستگاه‌هایی که این مشکل را دارند نمی تواند فرآیند نصب ارتقا را تکمیل کند

کاربران ویندوز 10 با سخت افزار قدیمی تر باید از سیستم عامل خود شگفت زده تر می شدند با این حال چند روز پیش یک ارتقا به ویندوز 11 ارائه داد. با این حال، هرکسی که دعوت به‌روزرسانی را می‌پذیرفت، مدت کوتاهی بعد دوباره مورد انتقاد قرار گرفت: زیرا نصب سیستم عامل جدید به سادگی انجام نشد. از این گذشته ، حداقل الزامات هنوز برآورده نشده است.

حداقل 4 گیگابایت رم، 64 گیگابایت حافظه یا بیشتر، پردازنده سازگار، TPM 2.0 و UEFI – اگر می خواهید با استفاده از عملکرد به روز رسانی از ویندوز 10 به ویندوز 11 ارتقا دهید، باید تعدادی از الزامات سیستم را برآورده کنید. به همین دلیل است که مالکان سیستم‌های قدیمی‌تر به طور خاص به زهکشی نگاه می‌کنند و سیستم عامل جدید را فقط به صورت دور بر روی رایانه خود راه اندازی و اجرا کنند.

نکته ویندوز: اگر می‌خواهید بدانید کدام نسخه ویندوز را نصب کرده‌اید، کافی است با کلید Windows + S قسمت جستجو را باز کنید، سپس عبارت winver را تایپ کنید و Enter را فشار دهید. اطلاعاتی که به دنبال آن هستید در پنجره ظاهر شده نمایش داده می شود.

مایکروسافت بلافاصله مشکل ویندوز را حل می کند

به گفته مایکروسافت، می تواند تا 48 ساعت مدتی طول می کشد تا تغییرات مربوطه به همه سیستم های تحت تأثیر برسد – بنابراین این مدت قبلاً منقضی شده است. کاربران آسیب دیده نیازی به انجام هیچ گونه اقدام دستی برای رفع خطا ندارند.منبع

آیا هنوز به این فکر می کنید که آیا می خواهید از ویندوز 10 به ویندوز 11 تغییر دهید؟ ما یک مرور کلی از مزایا و معایب هر دو سیستم عامل برای شما داریم:

دقیقا چه خبر بود؟ مایکروسافت در یک ورودی کوتاه وبلاگ، این خطای شرم آور را تایید می کند:

دقیقاً چگونه، ما در ویدیو به شما نشان می دهیم:

ویندوز 11 را از آمازون بخرید
سیستم هایی با نصب ویندوز زیر تحت تأثیر این خطا قرار گرفتند:

  • ویندوز 10 نسخه 20H2
  • ویندوز 10 انتشار 21H2
  • ویندوز 10 نسخه 22H2
  • ویندوز 11 نسخه 21H2

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

مجوز:نسخه کامل

ویندوز 11 برای همه ارتقا می یابد؟ خطا باعث سردرگمی کاربران می شود

مایکروسافت دقیقا توضیح نمی دهد که چگونه شکست ارتقاء به وجود آمد. با این حال، به نظر می رسد که این اشکال برای توسعه دهندگان بوده است اولویت بالا. این باگ به طور رسمی در 23 فوریه 2023 گزارش شد و در همان روز توسط تیم رفع شد.

اگر می خواهید ویندوز 11 را به طور معمول بر روی سیستم خود نصب کنید، باید برخی از الزامات جدید را برآورده کنید – مایکروسافت از همان ابتدا این موضوع را برای کاربران روشن کرد. اما اکنون برای مدت کوتاهی خطایی رخ داد که سیستم‌های ناسازگار را نیز به ارتقای ویندوز دعوت کرد، اما سپس کاربران را ناامید کرد.