مالیات ویژه برای خودروهای شاسی بلند؟ شهرها از رانندگان می خواهند که هزینه اضافی برای پارکینگ پرداخت کنند

به گفته ددی، «برای وسایل نقلیه بزرگ نیز واضح است برای تخصیص هزینه های واقعی پارکینگ و رانندگی». این بدان معناست: اگر از مجموعه چرخ‌های بزرگ‌تری استفاده می‌کنید و مجبور به استفاده از فضای پارک بزرگ‌تر یا فضای بیشتری در پارکینگ طبقاتی هستید، هزینه بیشتری پرداخت می‌کنید. از سوی دیگر، چیزی پوچ در مورد تطبیق شرایط پارک با خودروهای بزرگتر وجود دارد. بالاخره اینجور کار هزینه داره.

خرید ماشین در حال حاضر گران شده است، آیا پارکینگ هم باید گران باشد؟

روز شهر از رانندگان پول بیشتری می خواهد، ADAC خواستار راه حلی متفاوت است

آنها روز به روز بیشتر می شوند: SUV ها دیگر در جاده های آلمان منظره نادری نیستند. سایر کلاس های خودرو نیز در حال رشد هستند. اما با وجود خودروهای بزرگ، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می کند. ” روند در اتومبیل بدیهی است که فقط یک جهت می داند: بزرگتر شدن، سنگین تر شدن”هلموت ددی، مدیر عامل انجمن شهرهای آلمان، به اشتوتگارتر سایتونگ می گوید (منبع: dpa از طریق RTL News).

از سوی دیگر، ADAC به عنوان نماینده رانندگان، چیزها را بسیار متفاوت می بیند. او خواستار فضاهای پارک بزرگتر برای همه رانندگان، صرف نظر از کلاس خودروها شد (منبع: n-tv). اینکه آیا این امر می تواند مشکلات را حل کند یا خیر، دست کم جای تردید است. زیرا فضای پارکینگ های بزرگتر در جای دیگر از دست می رود: خطوط باریک تر در خیابان یا مسیرهای دوچرخه سواری و مسیرهای پیاده روی کمتر و کوچکتر – متفاوت مناطق ترافیکی با یکدیگر در ارتباط هستند، به خصوص در شهرهای بزرگ

واضح است که او طرفدار این توسعه نیست: “در زمانی که ما در مورد صرفه جویی در انرژی و زمین، حفاظت از آب و هوا و حفاظت از منابع بحث می کنیم، مناسب نیست.” برای کیفیت بهتر زندگی در شهرها لازم است. نه حتی اتومبیل های بزرگتر – و مهمتر از همه کمتر. تا آن زمان، رانندگان خودروهای بزرگ باید هزینه اضافی پرداخت کنند، زیرا وسایل نقلیه آنها به طور قابل توجهی به فضای بیشتری نسبت به سایرین نیاز دارند.

گرایش به سمت خودروهای بزرگ است. نگاهی گذرا به خیابان های آلمان برای دیدن این شفافیت کافی است. اما با وسایل نقلیه عظیم، شهرها با مشکلات جدیدی روبرو هستند – و آنها نمی خواهند به تنهایی با آنها روبرو شوند.

شهرها زنگ خطر را به صدا در می آورند: همه چیز برای SUV ها تنگ شده است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

از سوی دیگر، هزینه های بالاتر به عنوان نوعی مالیات جریمه می تواند تضمین کند که خودروهای بزرگ مانند SUV یا وسایل نقلیه خارج از جاده کمتر در شهرها رانده می شوند. اینکه آیا چنین هزینه هایی واقعاً به واقعیت تبدیل می شوند یا در چه سطحی قابل پیش بینی نیست.