ماشین پول ساز نینتندو: این 7 بازی پوکمون مانند کیک های داغ فروخته می شوند

با پوکمون زرشکی و زرشکی نینتندو در پایان سال 2022 به یک موفقیت واقعی دست یافت. دو نسخه جدید برای سوییچ سریعتر از هر بازی پوکمون قبلی فروخته شد.

بزرگترین نوآوری: به جای جن، تقریباً همه چیز در بازی ها از مدل های سه بعدی تشکیل شده است. علاوه بر این، انیمیشن های حمله پوکمون های فردی بسیار واقعی تر هستند. همچنین، در حال حاضر یکی وجود دارد مگا تکامل و همچنین یک نوع پوکمون جدید به نام Fairy. 72 پوکمون جدید با X & Y در جهان تاسیس شدند.

یکی از جدیدترین قطعات پوکمون نقره ای را تضمین می کند. Pokemon Sword & Shield تاکنون فروش داشته است 25.82 میلیون بار.

27 سال پوکمون: موفق ترین عناوین سری بازی

سال انتشار: 1996 پلتفرم: Nintendo Game Boy

یادداشت تحریریه: اطلاعات ارقام فروش از پلتفرم آنلاین Statista و آمار فروش داخلی نینتندو می آید.

سال انتشار: 2016 پلتفرم: Nintendo 3DS

Pokémon X & Y برای Nintendo 3DS حتی بهتر فروخته شد. 16.68 میلیون بار دو بازی از نسل ششم پوکه به بیرون رفت.

سال انتشار: 1999 پلتفرم: Nintendo Game Boy

اولین بازی پوکمون در فوریه 1996 در ژاپن منتشر شد. در آن زمان، هیچ کس نمی توانست حدس بزند که این برند به چه موفقیت بزرگی تبدیل خواهد شد.

مغرور 22.10 میلیون طرفداران پوکمون قبلاً آن را خریداری کرده اند و این تعداد احتمالاً در سال های آینده افزایش می یابد. بنابراین شاید دو بازی سوییچ به مرور زمان در رتبه‌بندی ما صعود کنند.

نسخه‌های Pokémon Sun & Moon شروع را شروع می‌کنند. خلاصه اینکه بازی ها برای Nintendo 3DS ساخته شده اند 16.30 میلیون بار فروخته شد – بنابراین توسعه باید برای نینتندو ارزش بیشتری داشته باشد. دو بازی نسل هفتم پوکه با استقبال خوب بازیکنان و منتقدان روبرو شد.

دو بازی جدید نسل هشتم پوکه را تشکیل می دهند و آن را تثبیت می کنند پدیده Dynamax. علاوه بر این، عرصه های کلاسیک در حال بازگشت به بازی هستند. مهمتر از همه، Sword & Shield اولین بازی پوکمون در سری اصلی است. که پیشرفت بازی شما را به صورت خودکار ذخیره می کند.

بازی ها برخی از سنت های قدیمی را شکستند و نوآوری های متعددی را معرفی کرد – فقط در سطح دشواری انتقاد بیشتری وجود داشت. بازی برای افراد خبره و مبتدی بسیار آسان بود. 80 پوکمون جدید در بازی معرفی شدند.

منشاء سری Poké در وهله اول جای گرفته است – با اختلاف زیادی! 31.38 میلیون واحد اولین بازی‌های Game Boy از زمان انتشار در سال 1996 فروخته شده است.

تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی خود داشته است: تغییر روز/شب پویا، PokéCom، Berries، Poké Breeding، جنسیت ها، و رویدادهای خاص که فقط در روزهای خاصی از هفته اتفاق می افتد. برای اولین بار، بازیکنان همچنین می توانند انتخاب کنند که می خواهند به عنوان یک پسر یا دختر بازی کنند. Steel و Dark نیز به عنوان انواع Poke جدید اضافه شده اند. بازیکنان می توانند 100 پوکمون جدید را در نسخه های طلایی و نقره ای بگیرند.

سال انتشار: 2019 پلتفرم: نینتندو سوییچ

اما کدام بازی‌های پوکمون در ۲۷ سال گذشته فروش خوبی داشته‌اند؟ 7 پوکه پرفروش ممکن است شما را شگفت زده کند.

این 27 سال پیش بود – و با این حال، احتمالاً هر بازیکنی هنوز می‌داند که اشکال تکراری در اطراف Missingno چگونه برای فریب دادن آب نبات‌های ویژه اضافی و توپ‌های اصلی کار می‌کند.

یکی از کهنه‌کارهای بازی‌های پوکمون مقام سوم را کسب کرد. پوکمون طلایی و نقره‌ای برای Game Boy تا به امروز در حال فروش بوده است. 23.1 میلیون بار و هنوز هم توسط بسیاری از طرفداران کلاسیک واقعی در نظر گرفته می شوند.

تم‌های پوکمون بیشتری دوست دارید؟

7 راز هیجان انگیز پوکمون که تا به امروز حل نشده باقی مانده استمنبع

از آنجایی که بازی برای اولین بار در دو صفحه نمایش انجام شد، پیمایش منو برای کنترل با قلم تنظیم شد. علاوه بر این، تغییر روز و شب نسل دوم بازگشت. 107 پوکمون جدید بازیکنان اجازه داشتند در طبیعت شکار کنند.

عرضه: 2022 پلتفرم: نینتندو سوییچ

بیش از 25 سال است که بازی های پوکمون طرفداران را مجذوب خود کرده است. تقریباً هر بازی که در این مدت ظاهر شد به یک موفقیت فوق العاده تبدیل شد. اما 7 بازی زیر فروش خوبی داشته اند و مقدار زیادی پول به خزانه نینتندو وارد کرده اند.

دو بازی Pokémon نسل چهارم انحصاری Nintendo DS بودند و به طور کلی به فروش رفتند 17.67 میلیون بار.

سال انتشار: 2013 پلتفرم: Nintendo 3DS

سال انتشار: 2006 پلتفرم: Nintendo DS