ماشین های فرقه قبل از پایان؟ تصمیمات دشواری در VW و Skoda در انتظار است

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

زمانی که خودروسازان از یکدیگر سبقت می‌گیرند، مدل‌ها را اره می‌کنند. اما در مورد دو مدل محبوب از گروه VW، تأثیرات خارجی باید به زودی آنها را به پایان برساند. پرده نهایی ممکن است در سال 2025 برای این دو برادر فرود آید.

رئیس اشکودا سرسخت: یورو 7 به فابیا حمله می کند

TankenApp محصولی از Ströer Media Brands GmbH است که GIGA نیز به آن تعلق دارد.

رسماً هنوز پایانی برای فابیا و پولو نیست. طبق محاسبات کمیسیون اتحادیه اروپا، یورو 7 فقط باید هزینه های توسعه اضافی چند صد یورویی ایجاد کند، نه چند هزار. ما هیجان زده هستیم که ببینیم در آینده برای اسطوره های خودروهای کوچک چه اتفاقی می افتد.

Stroer Media Brands GmbH

مرحله بعدی استاندارد آلایندگی اتحادیه اروپا سایه می اندازد: یورو 7 می تواند تهدیدی برای مدل های احتراق کوچکتر – و بنابراین به طور کلی ارزان تر – باشد. گروه فولکس‌واگن از محدودیت‌های سخت‌گیرانه‌تری برای آلایندگی عبور کرد دو مدل را امتحان کنید: اشکودا فابیا و پولو.

پیشرفت‌های فنی لازم برای رعایت مقادیر حدی، خودروها را به میزان قابل توجهی گران‌تر می‌کند. انتشار گرد و غبار ریز از ترمزها را به تنهایی در نظر بگیرید. به منظور مطابقت با مقادیر حد مطلوب، ما به یکی نیاز داریم سیستم ترمزی که هنوز توسعه نیافته است. و بسیاری از نمونه های دیگر وجود دارد،” رئیس اشکودا، کلاوس زلمر (منبع: Auto Motor und Sport از طریق T-Online) توضیح می دهد.

نکته پس انداز GIGA
سوخت خیلی گرونه؟ آیا به دنبال ارزان ترین پمپ بنزین هستید؟ سپس برنامه سوخت گیری ما را دانلود کنید. در آنجا کمترین قیمت بنزین را در منطقه خود خواهید یافت.

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

به گفته Auto Motor und Sport، این مشکل تنها نباید روی عزیز کوچک اشکودا تاثیر بگذارد. از آنجایی که پولو روی یک پلت فرم است، مشکل هزینه های بالای توسعه باید حل شود همچنین با فولکس واگن آشنا شوید – و همانطور که توماس شفر، رئیس برند فولکس‌واگن قبلاً فاش کرده است، می‌تواند برای او پایانی باشد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

خودروهای الکترونیکی قیمت بیشتری دارند، یورو 7 همچنین می تواند قیمت موتورهای احتراقی را افزایش دهد. چه کسی در حال دویدن است؟

پولو و فابیا: فولکس‌واگن و اشکودا اکنون چه می‌توانند بکنند؟

Ströer Media Brands GmbH

او هشدار داده بود که در بدترین حالت، به ویژه موتورهای احتراقی ارزان قیمت ممکن است تحت تأثیر قوانین سخت‌گیرانه‌تر قرار بگیرند. تا 5000 یورو گران تر می تواند تبدیل شود. برای پولو فعلی، تقریباً 26000 یورو باید پرداخت شود. را فابیا از تقریبا 14000 یورو به 19000 یورو خواهد رسید – هر دو برای انواع سطح ابتدایی، به شما توجه کنید.

با این حال، محتمل‌تر از این افزایش قیمت برای ارزان‌ترین مدل‌ها این است که خودروسازان، مانند بسیاری از مدل‌های دیگر، به سادگی انواع اصلی را حذف کنید این بدان معنی است که هر مشتری که به دنبال یک خودروی مقرون به صرفه است، سر به سر می‌شود.