ماشین های برقی همه جا؟ عجله واقعی هنوز در راه است

اما این پایان کار نیست: وضعیتی در چین در حال شکل گیری است که به زودی بسیار زیاد خواهد شد خودروهای الکتریکی جدید، به ویژه e-SUV ها، به اروپا همانطور که تحلیلگران انتظار دارند، باید بیاورند (منبع: رویترز). طبق نظرسنجی این خبرگزاری تنها هستند بیش از 20 مدل جدید SUV الکتریکی در آوریل 2023 تولیدکنندگان چینی و خارجی شروع به کار کردند. آنها به 90 مدلی می پیوندند که از قبل در بزرگترین بازار خودروی جهان موجود است.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

حتی امروز، وقتی به بازار خودروهای الکترونیکی نگاه می کنید، گاهی این تصور برایتان پیش می آید: این همه مدل ناگهان از کجا می آیند؟ روزهایی که مشتریان می توانستند بین e-UP از VW، BMW i3 و Renault Zoe یکی را انتخاب کنند – و بس – به پایان رسیده است. امروزه، تولیدکنندگان مستقر معمولاً در ابتدا طیف وسیعی از محصولات را در اختیار دارند – تویوتا کنار گذاشته شده است.

تا کنون هستند در آلمان عمدتا BYD و Nio به طور برجسته به عنوان مارک های چینی نشان داده شده است. Polestar و Volvo عملا چینی شده اند. اسمارت نیز تحت رهبری چین از نو شروع می کند و عمدتاً از مرسدس بنز جدا شده است.

Zeekr همچنین در حال پیشروی به سمت اروپا است، در حالی که MG قبلاً راه اندازی خود را جشن گرفته است. رویترز همچنین پیش بینی راه اندازی aion. مارکش همینه گل سرسبد برق GAC، پنجمین خودروساز بزرگ چین. نیو همچنین اعلام کرده است که اروپا را با دو برند دیگر هدف قرار خواهد داد.

رویترز از چین به عنوان «زمین صفر» جنگ قیمت خودروهای برقی. نه تنها کاهش قیمت های گسترده تسلا، بلکه رقابت بسیار سخت در حال حاضر باعث کاهش قیمت ها در پادشاهی میانه شده است. اما چه کسی به پتانسیل اهمیت می دهد مشتریان خودروهای الکترونیکی آلمانی؟

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

سیل خودروهای الکترونیکی از چین تعجب آور نیست:

خودروهای برقی: کدام برندهای چینی جدید به آلمان می آیند؟

“ما خواهیم کرد بسیاری از صادرات چین به دلیل بازار بسیار رقابتی در چین ببینید. تو لی، موسس شرکت مشاوره Sino Auto Insights توضیح می دهد که این در واقع به یک شیر کاهش فشار تبدیل می شود. به گزارش رویترز، اروپا یک بازار پرسود است. برای تولید کنندگان حجم قدیمی، Le انتظار یک واقعیت “بی رحمانه” را دارد.

وقتی صحبت از خودروهای الکترونیکی می شود، صنعت به طور فزاینده ای توجه خود را به چین معطوف می کند. هیچ جای دیگری این همه مدل جدید به این سرعت وارد بازار نمی شود. با این حال، کارشناسان انتظار دارند که به همین جا ختم نشود. موج خودروهای برقی چینی به زودی به سراغ ما خواهد رفت و بی ام و، فولکس واگن و شرکت را با مشکل مواجه خواهد کرد.

تحرک

E-Car از چین: تولیدکنندگان در حال آماده شدن برای سیل استرومرها هستند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

تحلیلگر تنها نیست: «اروپا یک بازار صادراتی برتر است. همه به آنجا می روند”این خبرگزاری به نقل از جیم فارلی، رئیس فورد می گوید.