لیست سری از ویژگی های آیفون در حال انجام است

سال گذشته، صفحه قفل قابل تنظیم آیفون تحت iOS 16 توجه را به خود جلب کرد:

تاکنون اطلاعات کمی در مورد iOS 17 وجود دارد. به طور کلی، صنعت تاکنون تغییرات جزئی را در نظر گرفته است. را بنابراین تمرکز بیشتر بر روی بهینه سازی عملکرد، کارایی و ثبات است از سیستم آیفون

iOS 17: می توانید روی این ویژگی ها برای آیفون حساب کنید

بر خلاف آخرین گزارش های خودی، مخبر همچنان به این به اصطلاح اعتقاد دارد دکمه های حالت جامد iPhone 15 Pro (Max).. بنابراین اپل مجبور نیست دوباره به کلیدهای کلاسیک متوسل شود و حسگرهای جدید را با هاپتیک شبیه سازی شده نصب خواهد کرد.

احتمالاً در ماه سپتامبر و با معرفی آیفون‌های جدید، آخرین مورد را در نهایت خواهیم فهمید، اما صحت پیش‌بینی‌های iOS 17 را می‌توان از قبل مشاهده کرد. 5 ژوئن بررسی کنید سپس WWDC (کنفرانس توسعه دهندگان اپل) شروع می شود و اپل به طور رسمی اجازه می دهد اولین نگاهی به iOS 17 داشته باشد.

منبع

منبع همچنین این امیدواری را تأیید می کند که iOS 17 روی تمام آیفون هایی که قبلاً با iOS 16 سازگار هستند اجرا شود. بنابراین. آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون X نیز این آپدیت را دریافت می کنند هنوز از دست رفته با این حال، این آخرین به روز رسانی بزرگی است که این مدل ها دریافت خواهند کرد.

کمتر از دو ماه تا اولین نگاهی به iOS 17 باقی مانده است. اپل تا آن زمان همچنان محکم عمل خواهد کرد و چیزی در مورد به روز رسانی اصلی آیفون فاش نخواهد کرد. با این حال، اکنون یک لیست مخفی با ویژگی های متعدد از قبل در کارخانه شایعات ظاهر می شود.

سیب

اکنون تأییدیه ای برای این امر ارائه شده است لیست مخفی ویژگی های iOS 17، که توسط یک مخبر ناشناس هم در انجمن MacRumors و هم به طور مستقیم در به دست آمده است توییتر منتشر شده. مهم است بدانید: منبع در گذشته درست بود، بنابراین نباید اطلاعات را صرفاً برای صحبت های احمقانه استفاده کنید. از لیست به روز رسانی iOS 17 چه چیزی می توانیم بگیریم؟

 • عملیات از مرکز کنترل تغییر خواهد کرد. شایعه قبلی در مورد این قبلاً در حال پخش بود.
 • را محدوده توابع “جزیره پویا” مطرح خواهد شد. افزایش فروش آیفون 15 معمولی که امسال جایگزین ناچ چند منظوره را دریافت خواهد کرد، نیز پیش بینی می شود.
 • گزینه های تنظیمات بیشتر برای نمایشگر همیشه روشن.
 • فیلترهای فوکوس بیشتر در iOS 17.
 • تغییرات برای اعلان ها و گزینه های تنظیمات پیشرفته.
 • تنظیمات دسترس‌پذیری قابل تنظیم، امکان کنترل کامل بر رابط و طراحی iOS 17 را برای کودکان مسن یا کوچک‌تر فراهم می‌کند.
 • در حال انجام است اما هنوز تایید نهایی نشده است: ویجت های فعال در آینده شامل دکمه ها، لغزنده و موارد دیگر خواهد بود. ویجت ها می توانند واقعا پویا شوند.
 • بهبود CarKey.
 • برنامه سلامت تغییراتی را در نحوه استفاده از آن، به ویژه در رابطه با «موارد دلخواه» تجربه می‌کند.
 • برنامه دوربین نیز باید دستخوش تغییراتی شود، اما احتمالاً برای همه آیفون ها در نظر گرفته نشده است.
 • جستجو یا کانون توجه باید به شدت بهبود یابد.

صفحه قفل جدید در iOS 16

به امید آیفون های قدیمی و جدید

در مورد آیپدها، منبع مطمئن نیست. تصمیم در این مورد احتمالا تنها در سه تا چهار هفته گرفته می شود.