لغو اشتراک از Microsoft Rewards: در اینجا نحوه انجام این کار آمده است

پس از آن، دیگر امتیازی از Microsoft Rewards دریافت نخواهید کرد.

نکته: اگر فقط می خواهید نمایش نقاط در مرورگر Edge را غیرفعال کنید، سه نقطه در بالا سمت راست را فشار دهید. در تنظیمات شما منطقه را باز می کنید “پروفایل ها“، که در آن می توانید انتخاب کنید”جوایز مایکروسافت“گزینه”مشاهده جوایز در Microsoft Edge” لغو انتخاب می کند. امتیازها همچنان در پس‌زمینه جمع‌آوری می‌شوند، فقط دیگر پاداش‌ها را در مرورگر نمی‌بینید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

با برنامه Microsoft Rewards، برای تبلیغات مختلف در ویندوز و ایکس باکس امتیاز جمع آوری می کنید. اگر ثبت نام را به خاطر نمی آورید یا دیگر جوایز را نمی خواهید، می توانید از Microsoft Rewards انصراف دهید.

مایکروسافت

توجه کنید که تمامی امتیازات جمع آوری شده قبلی پس از لغو ثبت نام از بین خواهد رفت. شما نمی توانید آن را لغو کنید. بنابراین حتی اگر دوباره در برنامه جایزه ثبت نام کنید، امتیازهای قبلی بازیابی نمی شوند. بنابراین، قبل از انجام مراحل بالا، باید امتیازهای انباشته شده خود را بازخرید کنید و برای آنها جایزه بگیرید تا از هدر رفتن بی مورد آنها جلوگیری کنید.

بینگ جدید در ویندوز 11

امتیازها را قبل از خروج از سیستم بازخرید کنید

به طور مرتب از طریق ایمیل از وضعیت امتیازات خود مطلع خواهید شد. اگر آگاهانه تصمیم به انجام آن نداشته باشید، حداکثر در آن مرحله متوجه خواهید شد که برای جوایز ثبت نام کرده اید. این اتفاق می‌افتد، برای مثال، اگر در حین نصب همه گزینه‌ها را به‌طور کامل بررسی نکنید و به‌طور تصادفی یک کادر را علامت بزنید.

Microsoft Rewards را غیرفعال یا پنهان کنید

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

لغو اشتراک سریع و آسان است:

  1. برای انجام این کار، این صفحه را در مرورگر خود باز کنید.
  2. مطمئن شوید که با حساب مایکروسافتی که از آن خارج می‌شوید وارد شده‌اید.
  3. در صفحه لغو اشتراک، جزئیات حساب مربوطه مانند آدرس ایمیل شما و امتیاز فعلی.
  4. دکمه را فشار دهید “همین الان برنامه را ترک کن و امتیازم را از دست بده“.
  5. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید و لغو را تایید می کند.