معامله روزانه در MediaMarkt برای هر کسی که به دنبال یک هدیه کریسمس با کیفیت است جالب است. امروز می توانید LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE را با قیمت پیشنهادی دریافت کنید. 95 یورو از جمله حمل و نقل (به پیشنهاد در MediaMarkt مراجعه کنید). در غیر این صورت این مجموعه در سایر خرده فروشان از 119 یورو فروخته می شود – بنابراین در اینجا پس انداز خوبی خواهید داشت.

Lego Technic 42125 Ferrari 488 GTE

با استفاده از این لامپ های LED می توانید حالت روشنایی و نورپردازی خود را هوشمند کنید. شما می توانید طیف گسترده ای از دمای نور را از سفید سرد تا سفید گرم انتخاب کنید و به سادگی لامپ ها را در تمام سیستم های استاندارد خانه هوشمند ادغام کنید. بنابراین، این مجموعه برای هر کسی که می‌خواهد خانه هوشمند خود را گسترش دهد و بهبود بخشد و در عین حال نمی‌خواهد برای خرید جدید هزینه زیادی کند، ارزشمند است.

معامله روزانه MediaMarkt: Lego Technic 42125 Ferrari 488

به جای 99.99 یورو RRP: لامپ های LED در بسته 4 عددی، E27 4x570lm، قابل تنظیم از سفید گرم تا سفید سرد. سازگار با خانه هوشمند

اگر به دنبال راهی ساده و مهمتر از همه ارزان قیمت برای روشنایی هوشمندانه خانه خود هستید، اکنون باید نگاهی به زحل بیندازید. یک بسته 4 عددی لامپ ال ای دی هوشمند فیلیپس با قیمت مقرون به صرفه به صورت معامله روزانه وجود دارد.

معامله روزانه Saturn: Philips Hue White Ambiance E27 4er

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 12/5/2022 10:52 صبح