قیمت ژنراتورهای برق بسیار کاهش یافت

اگر در حال حاضر به دنبال یک ژنراتور برقی هستید که با گاز کار کند زیرا از خاموشی می ترسید و می خواهید از خود در برابر چنین چیزی محافظت کنید، می توانید آن را در آمازون پیدا کنید. ژنراتورهای برق در حال حاضر در آنجا با قیمت کمی کمتر فروخته می شوند. به طور کلی، اما باید گفت که قیمت ها اخیراً بسیار ثابت و بالا مانده است، به طوری که به ندرت پیشنهادی وجود دارد. به ویژه ژنراتورهای برق اینورتر که برای کار با سخت افزارهای حساس مانند لپ تاپ ها نیز مناسب هستند، گران هستند.

مولد برق اینورتر maXpeedingrods بنزینی 3300 وات 4 زمانه با سوکت USB و 230 ولت فوق العاده بی صدا و

اما باید به دقت فکر کنید که آیا واقعاً به ژنراتور برق نیاز دارید یا خیر. احتمال خاموشی در آلمان بسیار کم است. اگر امکانات لازم را دارید و می خواهید از خود محافظت کنید، مطمئناً می توانید به آن دسترسی داشته باشید. یک ژنراتور خورشیدی یک جایگزین است. در ویدیوی بالا توضیح می دهیم که چه کاری می توانید با آن انجام دهید.منبع

بیشتر برای محل ساخت و ساز و کمپینگ است مولد برق اینورتر maXpeedingrods 3500W مناسب برای 545.99 یورو (مشاهده در آمازون). حتی قدرت بیشتری دارد، اما فقط دو سوکت دارد و حداکثر 7.5 ساعت با 25 درصد قدرت کار می کند. این باید برای مواقع اضطراری کافی باشد. این مدل کاملاً جمع و جور و کم صدا نیست، اما بسیار ارزان تر است.

مولد برق اینورتر maXpeedingrods بنزینی 3500 وات 4 زمانه با دو پریز 230 ولت کم صدا و سبک

ژنراتورهای برق در حال حاضر تقاضای بالایی دارند و اغلب قیمت آنها کاهش نمی یابد، زیرا بسیاری از مردم می خواهند از خود در برابر قطع برق محافظت کنند. با این وجود، آمازون قیمت برخی از ژنراتورهای برق را کاهش داده است تا اگر به دنبال چنین دستگاهی هستید، بتوانید چند یورو صرفه جویی کنید.

می توانید ژنراتورهای برق را کمی ارزان تر در آمازون تهیه کنید

ژنراتور برق اینورتر maXpeedingrods 5500W بنزینی 4 زمانه با سوکت USB و 230 ولت فوق العاده بی صدا و

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/17 ساعت 12:42 بعد از ظهر

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/11/17 ساعت 12:10 بعد از ظهر

چه کسی باید یک ژنراتور برق بخرد؟

مولد برق اینورتر maXpeedingrods بنزینی 3500 وات 4 زمانه با دو پریز 230 ولت کم صدا و سبک

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/17 ساعت 12:08 ب.ظ

در حال حاضر یکی در آمازون وجود دارد مولد برق اینورتر maXpeedingrods 3300W تنها با 798.99 یورو (مشاهده در آمازون). معمولاً برای این کار باید بیش از 900 یورو بپردازید. این حداکثر توان خروجی 3300 وات دارد و بنابراین می تواند دستگاه های قدرتمند را بدون هیچ مشکلی کار کند. حتی یک حالت سازگار با محیط زیست برای شب نیز وجود دارد که قدرت را به 25 درصد محدود می کند و در نتیجه بی صدا است. سپس می‌تواند با یک بار پر کردن مخزن به مدت 8.3 ساعت کار کند. شما می توانید یک شب کامل را بدون نیاز به سوخت گیری پشت سر بگذارید. علاوه بر این، دستگاه جمع و جور است و به راحتی می توان آن را حمل کرد.

مولد برق اینورتر maXpeedingrods بنزینی 3300 وات 4 زمانه با سوکت USB و 230 ولت فوق العاده بی صدا و

اگر حتی به قدرت بیشتری نیاز دارید، می توانید از مدل نیز استفاده کنید خرید مولد برق اینورتر maXpeedingrods 5500W به قیمت 1699 یورو (مشاهده در آمازون). تنها کاری که باید انجام دهید این است که تخفیف 100 یورویی را در صفحه محصول فعال کنید. این واقعاً بزرگترین مرحله انبساط است که می تواند 9 ساعت با نیم بار کار کند. اگر چنین قطعه و سوخت کافی دارید، در واقع هیچ مشکلی وجود ندارد.