قیمت و محتوای سرویس پخش

اگر این سرویس نیز در سال 2022 در آلمان به عنوان یک سرویس ویدیویی مستقل – مستقل از Sky – در آلمان شروع شود، می‌توان از قیمت‌های ایالات متحده به عنوان راهنما استفاده کرد. در ایالات متحده، اشتراک ممتاز، که شامل تمام نسخه‌های اصلی طاووس و محتوای انحصاری است، 4.99 دلار در ماه است. اشتراک Premium Plus نیز وجود دارد که ماهانه 9.99 دلار کاملاً بدون آگهی است.

«دیزنی +» قبلاً با موفقیت نشان داده است که حتی یک شرکت رسانه ای می تواند یک سرویس پخش بین المللی راه اندازی کند.

چگونه فیلم و سریال تماشا می کنید؟

در حال حاضر، پیشنهاد “Peacock” دیگر در کشورهای آلمانی زبان در دسترس نیست. همکاری بین Sky و NBCUniversal اکنون به حداقل رسیده است.

از جمله سریال های معروفی چون «دفتر»، «راهب»، «روانی»، «ویل و گریس»، «30 راک»، «دانتون ابی» و «دکتر. خانه» به پیشنهاد آلمانی «طاووس». علاوه بر این، «Battlestar Galactica»، «Bates Motel»، «Heroes» و سری‌های مختلف «Chicago» در دسترس خواهند بود.

همکاران kino.de نحوه عملکرد Sky Ticket را در ویدیوی زیر توضیح می دهند:

هزینه ها

مانند بسیاری از سرویس های استریم، NBCUniversal انحصاری “Peacock Originals” را ارائه خواهد کرد. بنابراین در اینجا “نجات شده توسط بل”، “Rutherford Falls” و “Girls5eva” ابتدا اجرا خواهند شد. همچنین به زودی The Girl in the Woods، MacGruber، Joe vs. Carole، Bel-Air و The Resort عرضه می شوند.

در آوریل 2020، NBCUniversal سرویس استریم خود “Peacock” را در ایالات متحده راه اندازی کرد – از ژانویه 2022، سرویس ویدیو بر اساس تقاضا در اروپا نیز ارائه شده است. با این حال، تقریباً یک سال بعد، به نظر می رسد که دوباره ناپدید می شود. شما می توانید تمام جزئیات مربوط به “طاووس” در آلمان را در اینجا بیابید.

آرم_طاووس_و_آسمان
در اروپا، «طاووس» بخشی از پیشنهاد اسکای بود (منبع تصویر: NBCUniversal/Sky)

دیگر خبری از «طاووس» نیست؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به دلیل حقوق مجوزی که قبلاً اعطا شده است، محتوا ممکن است با آنچه در ایالات متحده ارائه می شود متفاوت باشد. با این حال، همانطور که دانا استرانگ (مدیر عامل گروه Sky) قبلاً اعلام کرده است، مشتریان Sky “با بیش از 7000 ساعت محتوا“ممکن است حساب شود.

علاوه بر این، این سرویس همچنین می تواند به صورت رایگان در ایالات متحده آمریکا (مشابه کتابخانه های رسانه ای در این کشور) استفاده شود. با این حال، این پیشنهاد به احتمال زیاد در اروپا در دسترس نخواهد بود، زیرا تنها کانال های تلویزیون پولی NBCUniversal در آلمان ارائه می شوند.

سرویس پخش طاووس NBCUniversal USA
“Pecock” در آوریل 2020 در ایالات متحده شروع شد (منبع تصویر: NBCUniversal)

محتوا

برای ایالات متحده، سرویس پخش یک معامله بزرگ با WWE در ژانویه 2021 بست و بنابراین حقوق پخش انحصاری را برای چندین سال تضمین کرد. اما لیگ برتر، نسکار، فوتبال و گلف نیز بخشی از کاتالوگ استریم در ایالات متحده هستند. با این حال، در آلمان، این حقوق در اختیار سایر ارائه دهندگان است، به این معنی که “طاووس” در این کشور پیشنهاد می شود. در حال حاضر هیچ پخش ورزشی ندارد.

اطلاعات

NBCUniversal و Sky Group متعلق به شرکت مادر Comcast هستند – یک فرصت ایده آل برای خدمت به پایگاه مشتریان موجود.

قبلاً مشخص بود که پیشنهاد بین “Peacock” در ایالات متحده و اروپا متفاوت خواهد بود. با این حال، در حالی که Peacock رویدادهای ورزشی زیادی در ایالات متحده دارد، شما آنها را در پیشنهاد درخواستی در این کشور پیدا نخواهید کرد.

البته، این شامل بسیاری از فیلم‌های کلاسیک مانند «بازگشت به آینده»، «ناتینگ هیل»، «شان مردگان»، «پاکسازی» و بسیاری دیگر از کاتالوگ استریم «پاکوک» می‌شود.

پیشنهاد ورزشی در آلمان نیست (WWE، لیگ برتر و غیره)

سه عنوان از بیش از 60 عنوان قبلی در حال حاضر در Sky و WOW در دسترس هستند: فقط “Real Housewives Orange County”، “Real Housewives New Jersey” و “Below Deck” با ارائه دهنده تلویزیون پولی و سرویس پخش باقی مانده اند (منبع: DWDL ).

«Pecock» راه خود را در اروپا طی می کند و مستقیماً به عنوان یک سرویس استریم فردی ارائه نمی شود. در آلمان و اتریش “طاووس” است در 25 ژانویه 2022 در آسمان آغاز شد. برخلاف پیشنهاد در ایالات متحده، “Peacock” در حال حاضر به عنوان یک سرویس پخش مستقل در اینجا در دسترس نخواهد بود. در عوض، این سرویس بخشی از WOW (قبلاً Sky Ticket)، Sky Q (آلمان)، Sky X (اتریش) و Sky Show (سوئیس) است.

در حال حاضر مشخص نیست که چگونه سرویس NBCUniversal در آلمان ادامه خواهد داشت.

شروع زبان آلمانی

در تولیدات «طاووس» توسط تصاویر جهانی، انیمیشن DreamWorks، تمرکز ویژگی ها، روشنایی و دیگر استودیوهای هالیوود.

سرویس استریم «Peacock» که از لوگوی سنتی طاووس NBC نامگذاری شده است، قرار است کاتالوگ فیلم و سریال NBCUniversal را ارائه دهد. اگرچه NBCUniversal ممکن است به اندازه دیزنی برای اروپایی ها ملموس به نظر نرسد، اما سومین شرکت بزرگ رسانه ای در جهان است، حتی پیش از شرکت والت دیزنی.

از آنجایی که «طاووس» بخشی از پیشنهاد ثابت اسکای در این کشور است و نه به عنوان یک بسته اضافی رزرو شده است، هیچ هزینه اضافی برای اشتراک فعلی Sky Q یا WOW شما وجود ندارد.