قیمت های بالاتر برای اشتراک گذاری حساب به تعویق افتاد؟

این فیلم ها در سال 2023 در نتفلیکس منتظر شما هستند:

تریلر انگلیسی فیلم های Netflix 2023

3 یورو یا بیشتر؟ افزایش قیمت برای اشتراک گذاری حساب هنوز مشخص نیست

گذشته از همه اینها دقیقا چه وقت تا کنون در آلمان خواهد بود، نتفلیکس هنوز باز است. تا کنون، کاملاً مطمئن به نظر می رسید که افزایش قیمت در ابتدای سال برای بسیاری از مشتریان نتفلیکس رخ دهد.

با این حال، در طی اعلام ارقام فصلی جاری، نتفلیکس با جزئیات بیشتری نشان داد که چگونه کل کار باید کار کند. برنامه ریزی شده است انتشار ساختار جدید قیمت در چندین موج (منبع: تلویزیون دیجیتال). به گفته گرگ پیترز، که به تازگی به عنوان رئیس مشترک نتفلیکس در کنار تد ساراندوس ارتقا یافته است، موج اول را می توان در طول سه ماهه اول – به معنی تا پایان فوریه – انتظار داشت.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

روزهای سختی برای بسیاری از مشتریان نتفلیکس در راه است. سرویس استریم دیگر نمی‌خواهد حساب‌های اشتراک‌گذاری شده را بپذیرد و در صورت ارسال رمز عبور، افزایش قیمت را اعلام کرده است. اما در حال حاضر یک دوره مهلت وجود دارد.

نتفلیکس

تاریخ پایان اشتراک رایگان حساب – حتی اگر نتفلیکس آن را نخواهد – به طور رسمی برای مشتریان آلمانی تعیین نشده است. این کاملاً امکان پذیر است که تا چند هفته دیگر تا این حد باشد. به همین ترتیب می تواند مدت مهلت برای مشترکین از آلمان هنوز چند ماه است آخر. از این نظر نمی توان بحث تاخیر در معرفی را مطرح کرد. از این گذشته، هیچ تاریخ قطعی نیز از قبل مشخص نبود.

را افزایش قیمت برای مشترکین نتفلیکس که حساب خود را به اشتراک می گذارند، یک نتیجه قطعی است از دیدگاه این شرکت، نتفلیکس در نهایت مشتریان بالقوه زیادی را از دست می دهد. اگر رمز عبور را ارسال کنید و آن را با دوستان یا خانواده (خارج از خانواده خود) به اشتراک بگذارید، در آینده باید هزینه اضافی بپردازید.

نتفلیکس موافق است: اشتراک گذاری رمزهای عبور گران تر خواهد بود – زمان بندی هنوز نامشخص است

با این حال، به هیچ وجه مشخص نیست که آلمان یکی از مناطق یا کشورهایی است که پس از مرحله آزمایشی، اولین بار با افزایش قیمت مواجه خواهد شد. بسته به مناطق، انتشار امواج بیشتر “در سه ماهه آینده” پیترز ادامه داد. نتفلیکس برنامه دقیق را برای خود نگه داشته است.

تنها چیزی که مسلم است این است که پایان اشتراک گذاری حساب نزدیک است، اما نه چه زمانی. قیمت نیز هنوز نامشخص است. با این حال، آزمایشات و برنامه های قبلی برای ایالات متحده آمریکا نشان می دهد که مشتریان آلمانی 3 یورو هزینه اضافی ماهانه باید محاسبه کرد – اینکه آیا به ازای هر تماشاگر یا فقط برای اشتراک گذاری به طور کلی نیز باید دید.