قیمت خودروهای الکترونیکی: فولکس‌واگن همچنان سرسخت است

کاهش قیمت تسلا حداقل به اندازه رقبا نگران خریداران خودروهای الکتریکی است. اکنون باید یک تصمیم گرفته شود: با آن کنار بیایم یا مقابله کنیم؟ فولکس واگن می خواهد به موضع خود وفادار بماند – که خبر خوبی برای مشتریان نیست.

فولکس‌واگن کاهش می‌یابد: کاهش قیمت یک گزینه نیست – نه تنها برای خودروهای الکتریکی

تصمیم قابل درک است. برای فولکس واگن، چند سال گذشته افزایش قابل توجهی در سود به همراه داشته است. نه تنها، بلکه به این دلیل که این گروه در طول بحران عرضه خودروهای کمتری فروخت، بلکه مدل‌های گران‌تری را فروخت – یا به‌طور غیرمستقیم قیمت‌ها را افزایش داد.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

مزیت در برابر تسلا؟ ID.7 باید این کار را برای VW انجام دهد

پرچمدار جدید خودروهای الکترونیکی فولکس واگن، ID.7 در حال حرکت:

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

فولکس واگن با اولین خودروی برقی مقرون به صرفه در سری ID، که به عنوان مفهوم ID.2all ارائه می شود، زمان بیشتری خواهد برد. ID.2 برای سال 2025 برنامه ریزی شده است و حداقل در نسخه کوچک باید با قیمت کمتر از 25000 یورو در دسترس باشد.

Face مستقیماً به تسلا اشاره نمی کند، اما نام آن در اتاق است: این برای VW صدق می کند حفظ “انضباط قیمت” مخصوصا در مورد خودروهای الکترونیکی (منبع: شبکه تحریریه آلمان/RND). بنابراین نشانه ها هنوز به کاهش قیمت مدل های سری ID اشاره نمی کنند. Antlitz ادامه می دهد: «ما در حال حاضر روی حاشیه سود تمرکز می کنیم. در سال‌های آینده، گروه فولکس‌واگن می‌خواهد بتواند به اندازه موتورهای احتراقی، با خودروهای الکتریکی درآمد کسب کند.

کاهش قیمت هنوز در فولکس واگن قابل بحث نیست. آرنو آنتلیتز، مدیر مالی، این موضوع را هنگام ارائه ارقام فصلی فولکس واگن به وضوح بیان کرد. وقتی در مورد قیمت ارزان‌تر پرسیده شد، مدیر به صراحت پاسخ داد: حاشیه برای ما مهم‌تر از کمیت است.

VW ID.7 را در حال حرکت نشان می دهد

به هر حال، کارلوس تاوارس (استلانتیس) و جیم فارلی (فورد) در حال تفسیر دو نفر از روسای واقعا بزرگ خودروهای جهان هستند. کاهش قیمت تسلا به عنوان نشانه ای که پیشگام خودروهای الکترونیکی در حال حاضر اثرات رقابت، به ویژه از چین را احساس می کند. این که آیا فولکس‌واگن می‌تواند با حفظ قدرت خود مقاومت کند یا نه، باید دید.

فولکس واگن به جای کاهش دوباره قیمت ها، می خواهد با مدل های جدید از تسلا پیشی بگیرد. بالاتر از همه ID.7 جدید، پرچمدار الکتریکی، که فولکس واگن اخیرا ارائه کرده است. با قیمت اولیه حدود 60000 یورو، لیموزین الکترونیکی باید امسال شروع شود – دقیقا یک معامله نیست

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع بنابراین در مورد VW است به ازای هر خودرو فروخته شده درآمد بیشتری کسب کنید به جای پیاده کردن هر چه بیشتر وسایل نقلیه به عنوان یک قاعده، ارقام فروش را می توان در نهایت با قیمت های جذاب افزایش داد. این دقیقاً راهی است که تسلا از ابتدای سال در پیش گرفته است – و با انجام این کار بر رقبای خود فشار آورده است.