قسمت نوکیا بیشتر؟ Oppo در مورد شکایات جدید اظهار نظر می کند

بر اساس گزارش اخیر، نوکیا علیه Oppo در استرالیا و سایر کشورهای نامشخص شکایت کرده است (منبع: NokiaPowerUser). اگر دادگاه های کشورهای دیگر نیز به این تصمیم برسند که اوپو توافق نامه مجوز را نقض می کند و پرداخت نمی کند، گوشی های هوشمند نیز باید در آنجا ممنوع شوند. Oppo در آن زمان درخواست ما را تأیید کرده بود که درخواست تجدید نظر ارائه شده است. تا کنون، تلفن های همراه Oppo و OnePlus هنوز از هیچ کدام از سازنده ها در دسترس نیستند. با OnePlus فقط لوازم جانبی تبلیغ می شود و می توان آن را خریداری کرد.

مقاله اصلی:

به دلیل نوکیا اوضاع برای تلفن های همراه Oppo و OnePlus در آلمان خوب به نظر نمی رسد. فروش توسط تولید کنندگان توسط دادگاه ممنوع شد. اکنون نوکیا می‌خواهد Oppo و OnePlus را در کشورهای دیگر نیز هدف قرار دهد که می‌تواند به یک مشکل واقعی برای شرکت‌های چینی تبدیل شود. به گفته Oppo، هنوز چیزی در مورد آن مشخص نیست.

نوکیا

آیا نوکیا به تقویت Oppo و OnePlus ادامه خواهد داد؟

وی گفت: «تاکنون از شکایتی علیه OPPO در استرالیا اطلاعی نداریم. ما به طور عادی در همه بازارها به فعالیت خود ادامه می دهیم، به استثنای آلمان که فروش و بازاریابی برخی از محصولات را به طور موقت متوقف کرده ایم. مذاکرات با نوکیا ادامه دارد و ما متعهد به حل منصفانه این موضوع هستیم.»

در ژوئیه 2022، نوکیا در دادگاهی در آلمان برنده اختلاف حق اختراع علیه Oppo شد. از آن زمان به بعد، خود Oppo اجازه ارائه گوشی های هوشمند در آلمان را نداشت. از آنجایی که OnePlus اکنون متعلق به Oppo است، این امر در مورد OnePlus نیز صدق می کند. دیگر تلفن های همراه را در وب سایت های سازنده پیدا نخواهید کرد، زیرا دادگاه حکم داد که نوکیا یک قرارداد مجوز اختراع را نقض کرده است. گفته می شود که موفقیت نوکیا در آلمان اکنون تضمین کرده است که شرکت Oppo می خواهد در کشورهای دیگر نیز اقدام کند. چون گفته می شود اوپو نیز در آنجا توافق را نقض می کند.

نوکیا موفق شده است گوشی های اوپو و وان پلاس را در آلمان ممنوع کند، اما این بدان معنا نیست که دیگر نمی توانید آنها را بخرید. خرده فروشانی مانند آمازون همچنان به فروش گوشی های هوشمند از تولیدکنندگان ادامه می دهند. این حداقل تا زمانی که انبارها پر هستند و Oppo یا OnePlus می توانند از انبارها تحویل بگیرند، کار می کند. به عنوان مثال، OnePlus 10 Pro (تست)، در حال حاضر حتی کمی ارزانتر در آمازون است (به آمازون نگاه کنید).منبع

آخرین گوشی هوشمند برتر اوپو:

گوشی های اوپو و وان پلاس همچنان در آلمان در دسترس هستند

به روز رسانی در 14 اکتبر 2022: اوپو ما را دارد بیانیه رسمی در مورد شایعات جدید از شکایت های بعدی ارسال کرد. شرکت از هیچ یک از این موارد آگاه نیست: