قرارداد مایکروسافت با انویدیا می تواند به زودی کنسول ها و رایانه های شخصی را منسوخ کند

در حالی که گیمرها در برخی کشورها می توانند در آینده بدون کنسول و رایانه شخصی کار کنند، احتمالاً در آلمان مدتی طول می کشد.

پلی استیشن همچنان در بازار پیشتاز است:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Geforce Now دقیقا چیست؟ در ویدیو توضیح داده شده:

یک قرارداد 10 ساله با انویدیا منعقد شده است که اجازه می دهد پخش جریانی عناوین رایانه های شخصی Xbox به رایانه های شخصی، کروم بوک ها، تلفن های هوشمند و سایر دستگاه ها از طریق GeForce NOW. پس از تصاحب اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، این احتمالاً شامل بازی های رایانه شخصی مانند Call of Duty و Halo نیز می شود. اکنون مایکروسافت از Nvidia پشتیبانی کامل دارد:

انویدیا پهنای باند حداقل 15 مگابیت بر ثانیه را توصیه می کند، برای Full HD و 60 FPS حداقل به 25 مگابیت بر ثانیه نیاز دارید و حتی در این صورت احتمالاً نمی توانید تصور کنید که بازی واقعاً سرگرم کننده خواهد بود. به ویژه در مناطق روستایی، آلمان در زمینه گسترش پهنای باند عقب مانده است. نمونه ای از سال 2021 نشان می دهد تنها حدود 70 درصد از خانوارها در مناطق حاشیه ای به خطوط اینترنت با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه یا بیشتر دسترسی دارند.. در سال های اخیر اتفاق خاصی نیفتاده است (منبع: bmdv).

این همکاری انتخاب بیشتری را برای گیمرها فراهم می کند و نگرانی های NVIDIA در مورد خرید Activision-Blizzard توسط مایکروسافت را برطرف می کند. بنابراین انویدیا پشتیبانی کامل خود را برای تایید رگولاتوری خرید ارائه می کند.

هر دو شرکت در حال حاضر مشغول به کار هستند. کار برای ادغام بازی‌های رایانه شخصی Xbox در GeForce NOW در حال انجام است تا مشترکین بتوانند بازی‌های رایانه شخصی خریداری شده از فروشگاه ویندوز را پخش کنند. این باید شامل بازی های آینده مانند Starfield نیز باشد. عناوین شخص ثالث مانند Steam یا Epic Games نیز باید گنجانده شوند (منبع: Nvidia).

بسته پخش کلی بازی هنوز در مراحل اولیه است، اما این گزینه به طور فزاینده ای محبوب می شود. برای چیزهایی مانند Netflix، Disney+ و Co.، ساختار اینترنت در آلمان تقریباً همیشه کافی است، خدمات پخش مانند GeForce Now با این حال، به یک اتصال اینترنتی خوب و سریع نیاز دارید.

در گذشته، مایکروسافت بارها تاکید کرده بود که هدف این شرکت کمک به گیمرها است انتخاب ها و راه های بیشتر به پیشنهاد بازی های مورد علاقه خود و ترجیحاً با دوستان. سازنده Xbox اکنون کمی به این هدف نزدیک شده است.

معامله با اکتیویژن بلیزارد هنوز به پایان نرسیده است، اما مایکروسافت اکنون توانسته یکی دیگر را ببندد و شما نیز از آن بهره مند شوید. به لطف همکاری با انویدیا، در آینده امکان استریم بازی های زیادی از طریق GeForce Now وجود خواهد داشت.

مایکروسافت ایکس باکس

مایکروسافت با انویدیا: آیا کنسول ها و رایانه های شخصی به زودی منسوخ می شوند؟

اتفاقا مایکروسافت قراردادی 10 ساله نیز با نینتندو امضا کرده است. این تضمین می کند که بازیکنان نینتندو به زودی می توانند از Call of Duty لذت ببرند.

GeForce Now – سرویس استریم بازی انویدیا در تریلر رسمی

بازی های جریانی: همیشه آسان نیست، به خصوص در آلمان