انتشار One Piece Odyssey نزدیک است و بازیکنان PC می توانند یک روز زودتر شروع به کار کنند. این روی نمودارهای Steam نیز تاثیر دارد. همچنین آنچه را که باید در مورد بازی نقش آفرینی جدید بدانید به شما خواهیم گفت.

یک تکه

One Piece Odyssey به یکی از فروشندگان برتر Steam تبدیل شد

در 13 ژانویه 2023 با One Piece Odyssey منتشر خواهد شد یک JRPG جدید برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S. بازیکنان رایانه شخصی حتی می توانند در 12 ژانویه با لوفی و ​​خدمه اش وارد ماجراجویی جدیدی شوند.

و ظاهرا این بازی نقش آفرینی مشتاقانه توسط ناشر Bandai Namco در انتظار است، زیرا نگاهی به فروشندگان برتر فعلی Steam نشان می دهد: One Piece Odyssey مورد تقاضا است! JRPG در حال حاضر در جایگاه ششم نمودارها قرار دارد (منبع: Steam).

اودیسه یک تکه- [PlayStation 5]

اودیسه یک تکه- [PlayStation 5]

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/11/2023 ساعت 11:28 ب.ظ

حتی قبل از چنین مورد علاقه های چند ساله مانند Call of Duty: Modern Warfare 2 یا Dead by Daylight.

بررسی ما از بازی یک تکه جدید

ما توانستیم از قبل از طریق نقش آفرینی گسترده بازی کنیم و برداشت های خود را داشته باشیم در یک بررسی جامع خلاصه شده است. بهتر است مستقیماً روی آن کلیک کنید:

علاوه بر این، ما می توانیم ویدیوی همکار خود ماکسی را نیز توصیه کنیم که با تمام اطلاعات مهم در مورد بازی انیمه آینده ارائه شده است.

زیرا حتی اگر Bandai Namco آن را آشکارا در میان بگذارد، همه طرفداران از قبل متوجه نشده اند که One Piece Odyssey درباره آن است. یک بازی سنتی نقش آفرینی و نه بازی اکشن معمول Dynasty Warriors.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.