قبل از انتشار به داخل بازی نگاهی بیندازید

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/03/13 23:29

طرفداران باید حدود یازده سال برای یک ماجراجویی جدید دیابلو منتظر بمانند. هنوز زمان زیادی تا انتشار باقی مانده است، اما به لطف نسخه بتای باز، به زودی می توانید برای اولین بار نگاهی به اطراف بازی بیندازید.

دیابلو 4

Diablo 4: بازی را قبل از انتشار امتحان کنید

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن منتشر می شود برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S. شما می‌توانید سه نسخه را که شامل پاداش‌های مختلف پیش‌سفارش هستند، پیش‌سفارش دهید:

  • نسخه استاندارد برای 69.99 یورو (کامپیوتر) / 79.99 یورو (PS و Xbox)

Diablo 4 نه تنها ارائه می دهد بازی کراس پلتفرمو همچنین co-op برای بازیکنان کنسول. همچنین می توانید منتظر رویدادهای مختلفی مانند Helltide باشید. رویدادهایی که شامل افزایش فعالیت اهریمنی است.

پس از اینکه بلیزارد با Diablo 3 بیشتر به سمت و سوی مدرن رفت، توسعه دهندگان تا حدی به ریشه های Diablo 4 بازگشتند – یک ترکیب سالم. شما می خواهید در وهله اول به آنچه که فرنچایز را عالی کرده است فکر کنید. علاوه بر این، بلیزارد به دنیای باز برای Diablo 4 متکی است که به بیش از 100 سیاه چال، کوئست های بی شمار و باس های چالش برانگیز جهان مجهز شده است.

می توانید پیش درآمد، فصل اول و قسمت اول را به عنوان بخشی از نسخه بتای باز روی رایانه شخصی و همچنین در پلی استیشن و ایکس باکس بررسی کنید. سطح شخصیت شما در این دوره روی 25 محدود شده است، و ممکن است خطاهایی رخ دهد. توسعه دهندگان از بازخورد شما قدردانی خواهند کرد، زیرا از این طریق می توانند بزرگترین مشکلات را قبل از انتشار برطرف کنند و در صورت لزوم به پیشنهادات شما پاسخ دهند (منبع: بلیزارد).