قبل از انتشار به داخل بازی نگاهی بیندازید

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

Diablo 4: بازی را قبل از انتشار امتحان کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

پس از اینکه بلیزارد با Diablo 3 بیشتر به سمت و سوی مدرن رفت، توسعه دهندگان تا حدی به ریشه های Diablo 4 بازگشتند – یک ترکیب سالم. شما می خواهید در وهله اول به آنچه که فرنچایز را عالی کرده است فکر کنید. علاوه بر این، بلیزارد به دنیای باز برای Diablo 4 متکی است که به بیش از 100 سیاه چال، کوئست های بی شمار و باس های چالش برانگیز جهان مجهز شده است.

(منبع: بلیزارد)

بلیزارد اخباری را درباره Diablo 4 منتشر کرده است: فاز بتای باز تنها چند هفته دیگر باقی مانده است. اگر قبلاً بازی را پیش‌سفارش کرده‌اید یا قصد دارید آن را در چند هفته آینده ایمن کنید، از 17 مارس تا 19 مارس به نسخه بتای باز دسترسی خواهید داشت و می‌توانید از آنجا پخش شود. آخر هفته بعد، از 24 تا 26 مارس، همه طرفداران می توانند در اوقات فراغت خود به اطراف بازی نگاهی بیندازند، صرف نظر از وضعیت پیش‌سفارش.

اولین برداشت از بازی را در تریلر دریافت کنید:

Diablo 4 نه تنها ارائه می دهد بازی کراس پلتفرمو همچنین co-op برای بازیکنان کنسول. همچنین می توانید منتظر رویدادهای مختلفی مانند Helltide باشید. رویدادهایی که شامل افزایش فعالیت اهریمنی است.

زبان ها:انگلیسی آلمانی

Diablo IV – تریلر رسمی تاریخ انتشار | بازی های PS5 و PS4

Diablo 4 در زمان انتشار چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

دیابلو 4 (پلی استیشن 5)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/03/13 23:29

از جمله موارد دیگر، می توانید بازی را در آمازون پیش خرید کنید:

دیابلو 4 (پلی استیشن 5)

طرفداران باید حدود یازده سال برای یک ماجراجویی جدید دیابلو منتظر بمانند. هنوز زمان زیادی تا انتشار باقی مانده است، اما به لطف نسخه بتای باز، به زودی می توانید برای اولین بار نگاهی به اطراف بازی بیندازید.

دیابلو 4