فیلم کالت با ساموئل ال جکسون اکران می شود

“من با این مارهای لعنتی در این هواپیمای لعنتی این مشکل را داشتم!”

به روز رسانی از 10 مارس 2023: اما اکنون به سرعت، چه کسی نماد است فیلم B “Snakes on a Plane” با ساموئل ال جکسون اگر همچنان می‌خواهید آن را در Amazon Prime Video ببینید، باید عجله کنید (آن را در Prime Video تماشا کنید). همانطور که آمازون در لیستی اعلام کرده است، این فیلم خارق العاده از برنامه Prime Video حذف خواهد شد. تا 20 مارس شما دقیقاً زمان برای تماشای “مارها در هواپیما” در آنجا دارید.

رهایی:2017/08/28

نسخه:1.0.122

آیا حتی زباله های بیشتری می خواهید؟ ما همچنین آن را در Netflix پیدا می کنیم:

منتقدان درباره فیلم های زباله چه می گویند؟

می توانید نتیجه را ببینید از 21 آوریل 2022 در Amazon Prime Video – بدون هزینه اضافی. این فیلم مستقیماً در نرخ ثابت استریم گنجانده شده است (به Amazon Prime Video مراجعه کنید). اما در واقع دوباره در مورد چیست؟

برای بازیگر ستاره ساموئل ال جکسون، عنوان فیلم برای بازی در آن کافی بود. محتوای؟ تا زمانی که فیلم نام باحالی داشته باشد، مهم نیست. و این همان چیزی است که «مارها در هواپیما» دارد، حتی قبل از شروع فیلم، «شاهکار» سینمایی به یک هیاهو تبدیل شد. وبلاگ ها، انجمن های وب و وب سایت ها – همه جا در مورد آن صحبت می شد. حتی زمانی که استودیوی فیلمسازی قصد داشت عنوان آن را به «پرواز 121 پاسفیک ایر» تغییر دهد، اعتراضاتی نیز صورت گرفت. آنها موفق بودند و “مارهای روی هواپیما” نامی نامفهوم و فرخنده را حفظ کردند.

مقاله اصلی:

در Amazon Prime Video: Snakes on a Plane

فیلم کالت بی ارزش از سال 2006 واقعاً قلب منتقدان را به دست نیاورد، اما تماشاگران سینما حتی قبل از شروع فیلم بر روی ماه بودند. اما اگر همچنان می‌خواهید «مارها در هواپیما» را در Amazon Prime Video ببینید، باید عجله کنید.