برای اوپل، Mokka-E پرچمدار نسل جدید الکتریکی است. اما شاسی بلند کامپکت الکتریکی کمی قدیمی شده است. مردم روسلشیم نمی خواهند آن را به حال خود رها کنند و استرومر خود را دلال محبت کنند. همچنین در همان زمان یک نام جدید دریافت می کند.

از Mokka-E تا Mokka Electric: اوپل به موفقیت خودروهای الکترونیکی برچسب جدیدی می دهد

از سال 2020، اوپل با Mokka-E یک مدل موتور احتراقی موفق را وارد عصر الکتریکی کرده است. در اینجا نیز شاسی بلند جمع و جور بسیار جلوتر از رقبا است. اما اکنون اوپل می‌خواهد نوآوری‌هایی ارائه دهد و این با این نام شروع می‌شود: Mokka-E اکنون رسماً نامیده می‌شود. موکا الکتریک.

اما این تنها خبر نیست:

  • باتری قدرتمندتری برای Mokka Electric در دسترس است که بر اساس یک ظرفیت 54 کیلووات ساعت می آید.
  • بنابراین محدوده مطابق با استاندارد WLTP افزایش می یابد تا 406 کیلومتربه گفته اوپل نسبت به 338 کیلومتر قبلی 20 درصد افزایش داشته است.
  • مصرف داری 15.2 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر پایین آورد.

برد بعلاوه با باتری که هنوز خیلی زیاد نیست یک است موفقیت توجه. برای مثال، با ID.3، فولکس‌واگن می‌تواند به کیلومترهای بسیار بیشتری اشاره کند – به جز در زمستان. اما شرکت مستقر در ولفسبورگ باید باتری بسیار بزرگتری (77 کیلووات ساعت) نیز نصب کند.

قدرت شارژ Mokka Electric تا حدودی افزایش یافته است 100 کیلو وات در اوج با این حال، هیچ چیز تغییر کرد. رقابت می تواند ارزش های کاملاً متفاوتی را در اینجا ایجاد کند. هیوندای و کیا به طور خاص از همان ابتدا به شارژ سریعتر خودروهای الکترونیکی خود با معماری استاندارد 800 ولت خود متکی هستند.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

اوپل به قیمت و تاریخ شروع برای Mokka جدید بدهکار است

با نسخه جدید و با نام جدید، اوپل می‌خواهد Mokka Electric را به عنوان یک SUV مناسب برای استفاده روزمره معرفی کند و در عین حال یک خودروی خانوادگی مناسب برای سفرهای طولانی را نیز ارائه دهد. دو سوال مهم هر چند با آن بچسب باز کن: اوپل مشخص نمی کند که نسخه جدید با باتری قدرتمندتر دقیقا چه زمانی عرضه می شود. شما قیمت را برای خود نگه دارید. یک چیز واضح است: اگر می خواهید برد بیشتری داشته باشید، باید بیشتر در جیب خود فرو کنید.

قیمت چیزی است که برای خودرو الکترونیکی مهم است:

اوپل تنها طرح کلی را مجدداً تأیید کرده است: تا سال 2024، تمام مدل‌های موجود اوپل باید در نسخه‌های برقی نیز در دسترس باشند. تا سال 2028 تنها خودروهای برقی در بازار اروپا عرضه خواهند شد.