فیلم جدید نتفلیکس نقدهای مثبتی دریافت کرد

نیمونا | تریلر رسمی | نتفلیکس

“نیمونا یک فیلم انیمیشنی زیبا است که هرگز هدف خود را فراموش نمی کند، به طور یکپارچه طنز مسخره و اکشن، یک محیط تخیلی و لحظات احساسی قوی را در یک فیلم خانوادگی به یاد ماندنی و بسیار مرتبط با هم ترکیب می کند.” (IGN Movies)

اتفاقا پشت نیمونا کارگردانان جاسوسان مخفی (جاسوسان در لباس مبدل). انیمیشن کمدی جاسوسی با بازی ویل اسمیت و تام هالند در سال 2019 اکران شد. این فیلم ممکن است موفقیت تجاری نداشته باشد، اما همچنان با استقبال خوبی از سوی مطبوعات و مخاطبان مواجه شد – Rotten Tomatoes را ببینید.

با این حال، یک نقطه روشن واقعی، نیمونا است. این انیمیشن در تاریخ 30 ژوئن 2023 در نتفلیکس اکران خواهد شد و در حال حاضر امتیاز چشمگیر 100 درصد منتقدان را در Rotten Tomatoes دارد.

نتفلیکس یک ماشین محتوای واقعی است و به طور مستمر فیلم و سریال جدید تولید می کند. اینها شامل فیلم های پرفروش میلیونی مانند Red Notice، The Grey Man یا 6 Underground است. در مطبوعات تجاری بین‌المللی و کارگردان شگفت‌انگیز کوئنتین تارانتینو، این وسایل نقلیه ستاره‌ای گران‌قیمت با منظمی شنا می‌کنند.

“نیمونا با انیمیشن های خیره کننده، داستان تازه و صداگذاری پرانرژی خود، چیزی جز یک پیروزی نیست.” (Collider)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

فیلم های نتفلیکس دقیقاً بهترین شهرت را در بین طرفداران فیلم و سریال ندارند. با این حال، غول استریم با انیمیشن نیمونا پرتوی واقعی از امید تولید کرده است. این ماجراجویی پر جنب و جوش توسط منتقدان به عنوان یک شاهکار و کلاسیک آینده توصیف می شود.

نتفلیکس

فیلم نتفلیکس نیمونا امتیاز کامل منتقدان را دریافت می کند

تریلر آلمانی Nimona را می توانید در اینجا تماشا کنید:

کارگردانان نیک برونو و تروی کوان قطعه‌ای سرکش، سرگرم‌کننده، جسورانه، صمیمانه و پر سر و صدا از جادوی پانک راک متحرک را به ما داده‌اند که در آزمون زمان مقاومت می‌کند و برای بسیاری تبدیل به یک کلاسیک فوری می‌شود.» (بهترین فیلم بعدی)

امتیاز در حال حاضر تنها بر اساس 14 بررسی است، اما روند روشن است: نیمونا یک منتقد واقعی است عزیزم. در اینجا چند گزیده آورده شده است بررسی های بین المللی: