فیلم ترسناک وحشیانه سرانجام در آلمان بدون برش ظاهر شد

هر کسی که در اوایل دهه 2000 با جدیت فیلم های ترسناک را تماشا می کرد، احتمالاً نام جشن را شنیده است. این فیلم وحشیانه در ابتدا در سال 2005 در ایالات متحده و در سال 2008 در آلمان منتشر شد. نسخه منتشر شده در اینجا بسیار دلچسب بود، اما هنوز هم چند عکس وحشتناک وجود نداشت.

این در حال حاضر در حال تغییر است، زیرا CMS Laservision به ارمغان می آورد نسخه بدون رتبه بندی نشده Feast در نهایت نیز در بازار آلمان. به طور خاص، دو نوع Mediabook وجود دارد که در 29 سپتامبر 2023 از خرده فروشان مختلف در دسترس خواهند بود.

Feast - Mediabook محدود - جلد A - Uncut (Blu-ray+DVD)

برای فیلم های ترسناک سخت تر، آلمان مکان سختی است. بهترین مثال فیلم «جشن» است. این فیلم ترسناک در حال حاضر 18 سال از عمر آن می گذرد، اما اکنون در نسخه خلاصه نشده خود در آلمان ظاهر می شود. ما شما را با نوار هیولای خونین آشنا می کنیم.

جشن یک کمدی آبدار است

می‌توانید تریلر رسمی بازی Feast را در اینجا تماشا کنید:

در اینجا چیزی است که باید در مورد جشن بدانید

همچنین می توانید فیلم را از طریق آمازون پرایم چشم انداز. اما این فقط نسخه کوتاه شده 2008 است:

Feast را در Amazon Prime تماشا کنید!

Feast – Mediabook محدود – جلد A – Uncut (Blu-ray+DVD)

فست درباره گروهی از مردم است که در وسط یک بار منزوی مورد حمله دسته ای از هیولاهای تشنه به خون قرار می گیرند. آنچه پس از آن به دنبال دارد کشتار وحشی که در آن آب قرمز در سیلاب جاری می شود. به ویژه مهم: جشن صد در صد خود را جدی نمی گیرد و خود را به عنوان یک کمدی طنز اسپلتر می بیند.

این دو کتاب رسانه ای حاوی بلوری و دی وی دی فیلم هستند. علاوه بر این، طرفداران جشن می توانند مشتاقانه منتظر باشند مواد جایزه خوشحال باش. از جمله ساخت و خروجی از فیلمبرداری.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این مفهوم در آن زمان با استقبال خوبی روبرو شد و شد دو دنباله تولید شده: Feast II – Sloopy Seconds و Feast III – The Happy Finish. اما فقط قسمت اول واقعا مفید است. بنابراین اگر در خلق و خوی خون و پوسته های زیادی هستید، باید نسخه جدید را در تقویم خود علامت بزنید.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/07/20 16:29