فیلم ابرقهرمانی کمتر از حد انتظار است

در آستانه فیلم ابرقهرمانی جدید از دی سی با بالاترین لحن مورد ستایش قرار گرفت. قبلاً در جاهایی صحبت از بهترین فیلم سال شده است. اکنون تاریخ انتشار فلش به سرعت نزدیک می شود و اکثریت قریب به اتفاق مطبوعات بین المللی تصمیم خود را گرفته اند و این کمتر از حد انتظار است.

به روز رسانی از 7 ژوئن 2023:

فلش یک پرنده نیست

خود برادران وارنر نیز در مورد فلش بسیار مطمئن به نظر می رسد. از این گذشته، نسخه نمایش داده شده در رویداد CinemaCon هنوز به پایان نرسیده بود. تا مقام رسمی در 15 ژوئن منتشر شد اثرات دوباره کار خواهد شد. علاوه بر این، نسخه نهایی باید یک صحنه پس از اعتبار را نیز ارائه دهد که قبلاً نمایش داده نشده است.

منبع

به همین دلیل، برادران وارنر قصد دارد کل دنیای فیلم دی سی را راه اندازی مجدد کند. فیلم Superman: Legacy قرار است در سال 2025 اکران شود.

اما امتیاز کاربر بسیار مهمتر است. اینجا باید صبر کنیم تا 15 ژوئن 2023 صبور باشید تا فلش به طور رسمی در سینماها اکران شود.

پیام اصلی از 26 آوریل 2023:

پس از شکست های مختلف: تماشاگران The Flash را جشن می گیرند

آیا فیلم ابرقهرمانی جدید دی سی فلش تبدیل به یک شاهکار واقعی شده است؟ بله، اکثر منتقدان احساسات متفاوتی در مورد اقتباس کمیک دارند. ما رتبه بندی منتقدان را برای شما خلاصه می کنیم.

جدیدترین تریلر فیلم ابرقهرمانی آینده فلش:

و به ویژه فلش در حال حاضر باعث ایجاد خشم زیادی در اینترنت شده است. برادران وارنر فیلم را از قبل نمایش دادند به عنوان بخشی از CinemaCon امسال یک مخاطب منتخب واکنش ها دیری نپایید و سرخوشانه است:

“به خصوص فلش در CinemaCon تماشا کرد. این فیلم حاوی چیزهایی است که باور نمی کنید و قدرت های بسیار بیشتری از بری آلن را نشان می دهد. این در واقع یکی از بهترین فیلم های دی سی است و به خوبی بین فرنچایزهای قدیمی و جدید DCEU همخوانی دارد. این همچنین خنده دارترین فیلم دی سی است.» (کاربر توییتر @rob_keyes)

نسخه نهایی در ماه ژوئن ظاهر می شود

به عنوان مثال، فلش در Rotten Tomatoes امتیاز دارد 73 درصد. این ارزش بدی نیست، اما با اولین صدای منتقدان از آوریل 2023 فاصله زیادی دارد. در متاکریتیک، فیلم ابرقهرمانی فقط متوسط ​​است. 60 درصد آرای مثبت

چند سال اخیر برای دنیای سینمایی DC چیزی جز روان نبوده است. چیزی که در سال 2013 با مرد فولادی کاملاً امیدوارکننده شروع شد، بیشتر و بیشتر در آن توسعه یافت تصادف چند میلیون دلاری. Birds of Prey، Wonder Woman 1984، Black Adam و اخیرا Shazam: Fury of the Gods – لیست شکست‌ها طولانی است.

The Flash – Trailer 2 German

با این حال، از جهان قدیمی هنوز هم ظاهر می شود سه فیلم امسال: فلش، سوسک آبی و آکوامن و پادشاهی گمشده.