فولکس واگن در حال چرخاندن پیچ قیمت است

پاسخ قطعی در مورد اینکه فولکس واگن قصد دارد با قیمت ID.3 خود چه کند، احتمالاً خواهد آمد پایان فروردین. سپس می خواهند قیمت ID.3 کاملا تمدید شده را به صورت رسمی اعلام کنند.

در واقع، الیور بلوم، مدیرعامل فولکس‌واگن اخیراً احتمال کاهش قیمت‌ها در ولفسبورگ را رد کرده بود. اما به گفته استفان براتزل، مدیر مرکز مدیریت خودرو، سازندگان آلمانی باید به فشاری که تسلا با تخفیف های سنگین خود از ابتدای سال تاکنون وارد کرده است، واکنش نشان دهند. از نظر قیمت مدل 3 تسلا و ID.3 فولکس واگن یکی هستند.

مقاله اصلی:

آیا جنگ قیمت به فولکس واگن خواهد رسید؟ پیشنهاد ارزان تری برای ID.3 در اتاق وجود دارد

تسلا و فولکس واگن هر دو باید با رقابت چین مقابله کنند:

فولکس‌واگن باید واکنش نشان دهد: تسلا رقابت را مجبور به عمل می‌کند

بر اساس اطلاعات داخلی Handelsblatt، فولکس‌واگن به دنبال این است قیمت اولیه کمتر از 40000 یورو برای ID.3 تازه (از طریق Business Insider). در مقایسه با ارزش فعلی 43995 یورو، مشکلی نیست حداقل 4000 یورو کاهش یافته است. با این حال، هنوز مشخص نیست که کدام نوع تجهیزات درگیر است. راه اندازی بازار فقط 32000 یورو هزینه داشت.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید
شما باید بتوانید یک ماشین برقی بخرید. یک حقیقت ساده، اما تاکنون به سختی با واقعیت مطابقت داشته است. حتی مدل‌های برقی ارزان‌تر نیز برای بودجه محدود نیستند – و معمولاً حتی گران‌تر هستند. فولکس واگن قطعاً می خواهد با ID.3 جدید به این موضوع پایان دهد، زیرا قیمت اولیه اکنون ثابت است.

به روز رسانی 7 مارس 2023: در همین حال، فولکس واگن قیمت ID.3 تمدید شده را رسمی کرده است: برای ID.3 Pro از 39995 یورو شروع می شود. همانطور که اعلام شد، برخی از ویژگی های جدید در پیکربندی اصلی مانند نمایشگر بزرگتر وجود دارد. بر خلاف تصورات قبلی، طبق گفته فولکس‌واگن، پیش‌فروش‌ها در پایان ماه مارس آغاز می‌شود.

فولکس واگن به سختی چنین چیزی را دارد فیس لیفت ID او.3 ارائه شده، این سوال مطرح می شود: تجدید نظر با قیمت چه می کند؟ به هر حال، فولکس واگن استرومر تازه خود را با طراحی مدرن، مواد با کیفیت بالاتر و ویژگی‌های یکپارچه تبلیغ می‌کند که قبلاً باید جداگانه رزرو و پرداخت می‌شد. با وجود آن قیمت نباید افزایش یابد، بلکه حتی کاهش یابد، اکنون از محافل تجاری است.

با لیست قیمت کمتر از 40000 یورو، ID.3 حق دریافت حداکثر نرخ برای پاداش زیست محیطی را دارد. مشتریان می توانند 4500 یورو از ایالت پس بگیرند – مشروط بر اینکه استرومر جدید تا پایان سال تحویل و ثبت شود. از آنجا که در سال 2024 مقررات جدید دیگری وجود خواهد داشت، پس از آن فقط 3000 یورو برای خودروهای الکتریکی جدید وجود خواهد داشت.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع