فولکس واگن یک پهپاد مسافربری در چین معرفی کرد. نمونه اولیه وی. با این حال، هنوز زمان زیادی تا معرفی آن باقی مانده است.

Volkswagen V.MO: پهپاد مسافربری “Flying Tiger” ارائه شد

گروه فولکس واگن چین یکی دارد اولین نگاه از پهپاد V.MO او مجاز است. «ببر پرنده» کاملاً الکتریکی عمل می کند و مانند سایر پهپادها یا هلیکوپترها می تواند به صورت عمودی بلند شود و بعداً دوباره فرود بیاید. برخی از جزئیات فنی هنوز متوقف شده است، برخی دیگر قبلاً اطلاع رسانی شده است.

وقتی صحبت از پهپاد مسافربری می‌شود، فولکس‌واگن از یکی از آن‌ها صحبت می‌کند برد تا 200 کیلومتر. طبق اعلامیه، چهار نفر می توانند در نمونه اولیه بنشینند، حتی چمدان نیز نباید مشکلی داشته باشد. فولکس‌واگن به‌عنوان یک گروه هدف، «مشتریان ثروتمند و آگاه به فناوری» را در چین شناسایی کرده است. اینها را می توان با یک شاتل VIP در هوا متقاعد کرد.

طول بال این پهپاد 10.6 متر و طول آن 11.2 متر است و هشت روتور برای بالابر و دو روتور برای نیروی محرکه درگیر است. فناوری در زمینه رانندگی مستقل باید استفاده شود (منبع: VW).

برای سازنده، پهپاد در رده eVTOL نمونه ای از “نسل بعدی راه حل های تحرک” است. در آینده، پهپادهای مسافربری می توانند بخشی از یک تحرک هوایی شهری اراده. برای فولکس واگن، «ببر پرنده» اولین قدم مهم در این زمینه است.

ویدیوهای 4K را می توان با هواپیماهای بدون سرنشین نیز ضبط کرد:

DJI Mini 2: پهپاد جدید ویدیوهای 4K را ارائه می دهد

پهپاد مسافری فولکس‌واگن: آزمایش‌های بیشتری در پی خواهد داشت

پس از اولین ارائه نمونه اولیه، VW می خواهد تابستان سال آینده پروازهای آزمایشی بیشتری را آغاز کنید و برای صدور گواهینامه برای بازار چین تلاش کنید. با این حال، هنوز معرفی نشده است. فولکس واگن هنوز تاریخ دقیقی را اعلام نکرده است.