فوتبال امروز: بوروسیا دورتموند – اف سی چلسی در پخش زنده و تلویزیون – پخش کجاست؟

می توانید بازی های لیگ قهرمانان را در Amazon Prime در مرورگر روشن کنید. سیگنال را می توان از طریق کابل HDMI نیز به تلویزیون منتقل کرد. همچنین می توانید از برنامه Prime Video در دستگاه مورد نظر خود استفاده کنید. این برنامه برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندروید، آیفون، آی‌پد، Fire TV Stick و بسیاری از دستگاه‌های تلویزیون هوشمند و غیره در دسترس است. اشتراک قابل پرداخت است، اما در 30 روز اول پس از ثبت نام، می توانید از تمام محتوای Amazon Prime به صورت رایگان و بدون محدودیت استفاده کنید.

لیگ قهرمانان در تلویزیون و پخش رایگان: چه چیزی نشان داده می شود؟

پس از اینکه آمازون پرایم دیروز بازی بایرن را به نمایش گذاشت، هواداران فوتبال امروز در DAZN به کار خود ادامه می دهند. در آنجا می توانید پخش بازی بین BVB و اف سی چلسی را تماشا کنید. علاوه بر این، بازی موازی کلوب بروژ در برابر بنفیکا لیسبون نیز برای دیدن وجود دارد. پیش نیاز حداقل گزینه “Standard” از DAZN است که 24.99 یورو در ماه هزینه دارد. با “نامحدود” با 29.99 یورو می توانید سرویس پخش جریانی را در چندین دستگاه به طور همزمان تماشا کنید. در ارزان ترین نوع “DAZN World” هیچ بازی لیگ قهرمانان برای دیدن وجود ندارد.

با این حال، پخش آنلاین رادیویی در Amazon Prime در این فصل لغو خواهد شد. شما می توانید به طور منظم در “رویداد WDR” تنظیم شده و به بازی های با مشارکت آلمانی به صورت رایگان گوش دهید. طرفداران فوتبال در سوئیس می توانند هر روز مسابقه یک بازی را در تلویزیون رایگان در 3+ تماشا کنند. در اتریش، ServusTV لیگ قهرمانان را بدون اشتراک نشان می دهد.

لیگ قهرمانان در DAZN

لیگ قهرمانان در تلویزیون: هزینه ها

در فصل جاری، DAZN 121 بازی را به صورت زنده پخش می کند که بیشتر 137 بازی را به صورت کامل نمایش می دهد. آمازون حقوق 16 بازی باقی مانده را در اختیار دارد و در هر روز یک بازی را نشان می دهد. شما حق اولین دسترسی را دارید، بنابراین می توانید از ارسال های به خصوص هیجان انگیز محافظت کنید.

فصل 2022/23 لیگ قهرمانان اروپا بالاخره دوباره شروع شد. روز چهارشنبه 24 بهمن ماه، بسیاری از هواداران دوباره با این سوال مواجه شدند که چه کسی امروز باشگاه مورد علاقه خود را به صورت زنده نمایش می دهد. پخش بازی بروسیا دورتموند و چلسی در کجای جریان است و چه کسی بازی های دیگر را نشان می دهد؟

لیگ قهرمانان در DAZN
DAZN دیگر یک ماه آزمایشی ارائه نمی دهد، بنابراین اگر فقط همین امروز سرویس را رزرو کنید، باید از روز اول هزینه را پرداخت کنید. هیچ بلیط یک روزه برای هر دو سرویس وجود ندارد.

لیگ قهرمانان امروز: بروسیا دورتموند – چلسی

اسکای در این فصل دیگر هیچ بازی لیگ قهرمانان را نمایش نمی دهد. Amazon Prime 89 یورو در سال یا 8.99 یورو با پرداخت ماهانه هزینه دارد. در DAZN، هزینه ماهانه 29.99 یورو یا حدود 23 یورو در ماه در صورت رزرو اشتراک برای یک سال کامل است. نکات برجسته در ZDF رایگان است، هزینه ها از طریق هزینه پخش تسویه می شود.منبع

آمازون 16 بازی را به صورت زنده و انحصاری در روز سه شنبه نمایش می دهد. پس از بازی امروز بایرن، نکات مهم را نیز می‌توان منحصراً از طریق آمازون مشاهده کرد. تاریخ های بازی های آمازون در مرحله گروهی فصل 2022/23 به شرح زیر است:

 • بوروسیا دورتموند – کپنهاگ (6 سپتامبر 2022 ساعت 6:45 بعد از ظهر)
 • بایرن مونیخ و بارسلونا (13 سپتامبر 2022 ساعت 9:00 شب)
 • اینتراخت فرانکفورت – تاتنهام هاتسپور (22 نوامبر 2022 ساعت 9:00 شب)
 • بوروسیا دورتموند – سویا اف سی (11 اکتبر 2022 ساعت 9:00 شب)
 • بروسیا دورتموند – منچسترسیتی (1 نوامبر 2022 ساعت 9:00 شب)
 • بایرن مونیخ – اینترمیلان (1 نوامبر 2022 ساعت 9:00 شب)
 • پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ امروز 14 فوریه 2023
 • اینتراخت فرانکفورت – اس اس سی ناپولی (21/02/2023 ساعت 21:00)
 • چلسی – بوروسیا دورتموند (07.03.2023 ساعت 21:00)
 • منچستر سیتی – آر بی لایپزیگ (14/03/2023 ساعت 9:00 شب)
آمازون حقوق پخش یک بازی در روز را در فصل گذشته تضمین کرد. هر سه‌شنبه عصر یک بازی با حضور آلمان در پرایم نمایش داده می‌شود. آمازون حقوق بازی سه شنبه را به طور انحصاری در اختیار دارد.

 • بازی پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ DAZN را نشان می دهد. ساعت 21:00 شروع می شود.
 • گزارش های اولیه از ساعت 20:15 شروع می شود. نظر اولی هبه درباره بازی خواهد بود. میشائیل بالاک را می توان به عنوان یک متخصص شنید. لورا وونتورا شب فوتبال را مدیریت می کند.
 • در رادیو آنلاین می توانید به صورت رایگان، قانونی و بدون ثبت نام، به تمام بازی های آلمانی در رویداد WDR گوش دهید.
 • خلاصه ها چند ساعت پس از سوت پایان در کانال های یوتیوب DAZN و Amazon Prime در دسترس خواهند بود. همچنین می‌توان تمام نکات برجسته را بدون اشتراک مشاهده کرد.
 • در تلویزیون رایگان، طرفداران فوتبال در سوئیس می توانند لیگ قهرمانان را در تلویزیون رایگان در 3+ و در اتریش در ServusTV هماهنگ کنند. در آلمان، ایستگاه ها را نمی توان بدون اطلاع رسانی بیشتر دریافت کرد. طبق معمول امروز هیچ تصویر زنده ای از لیگ قهرمانان در تلویزیون رایگان پخش نخواهد شد.

این فصل، اف سی بایرن مونیخ، بوروسیا دورتموند، بایر لورکوزن، آینتراخت فرانکفورت و آر بی لایپزیگ همگی به دنبال مهم ترین جام در فوتبال باشگاهی اروپا برای آلمان هستند. DAZN و Amazon Prime پخش بازی های لیگ قهرمانان امسال را به اشتراک می گذارند. برای اولین بار پس از سال ها، از فصل گذشته تصاویری از کلاس برتر در تلویزیون آزاد پخش شد. ZDF بسته حقوقی کوچک را برای نکات برجسته تضمین کرده است. می توانید چهارشنبه هر هفته از ساعت 11 شب به استودیوی ورزشی ZDF متصل شوید و از تمام گل های لیونل مسی و ارلینگ هالند به صورت رایگان لذت ببرید. علاوه بر این، بالاخره فینال فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا دوباره به صورت زنده از تلویزیون رایگان پخش خواهد شد.

مرحله یک شانزدهم نهایی در کلاس برتر به دو هفته تقسیم می شود. بروسیا دورتموند فردا قبل از انجام چهار بازی بعدی هفته آینده به مصاف اف سی چلسی خواهد رفت. بازی برگشت بایرن مقابل پاری سن ژرمن چهارشنبه 8 مارس برگزار می شود. سپس DAZN بازی را به صورت زنده پخش خواهد کرد.

فوتبال امروز: پخش زنده لیگ قهرمانان در این کانال ها

DAZN تمام بازی های لیگ قهرمانان در آلمان را به غیر از یک بازی برتر در روز سه شنبه نشان می دهد. سپس این بازی به طور انحصاری در Amazon Prime اجرا خواهد شد. DAZN می تواند هر دو بازی را در روز چهارشنبه پخش کند. نیمه دوم مرحله یک هشتم نهایی هفته آینده ادامه خواهد داشت. سپس لیورپول اف سی و رئال مادرید به مصاف یکدیگر می روند.