فناوری جدید در سال 2023 نمایش داده می شود

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود و عرضه از طرف سازندگان قرارداد خوب پیش برود، کو انتظار دارد که در آینده محصولات بیشتری از اپل از فناوری چاپ سه بعدی استفاده کنند. Apple Watch Ultra 2 اساساً همان است طرحی برای فناوری جدید.منبع

مینگ چی کو، کارشناس داخلی مشهور و آگاه اپل، از قبل بیشتر می داند و یافته های خود را با مردم به اشتراک می گذارد. بر این اساس، برای اولین بار بخش هایی از Apple Watch Ultra جدید از چاپگر سه بعدی بیا. بنابراین نامزدهای احتمالی برای فرآیند چاپ سه بعدی تاج دیجیتال و دو دکمه کناری Apple Watch Ultra خواهند بود (منبع: MacRumors).

Apple Watch Ultra با جزئیات

همه چیز در حال تبدیل شدن به آیفون 15 جدید است، اما چیزی در مورد ساعت های هوشمند اپل نیز در حال رخ دادن است. نسل دوم اپل واچ اولترا نیز باید در سال 2023 عرضه شود. برای اولین بار از فناوری جدیدی استفاده می شود که اپل را قادر می سازد هزینه ها و زمان تولید را کاهش دهد.

سیب

تا اینجا، اینها پس از به اصطلاح فرآیند CNC آسیاب مستقیم از تیتانیوم. CNC مخفف “Computerized Numerical Control” است، در آلمانی این می تواند به عنوان “کنترل عددی به کمک کامپیوتر” ترجمه شود. چنین ماشین های فرز برای دهه ها در تولید ضروری بوده اند.

ممکن است آیفون 15 بیشتر مورد توجه انبوه مشتریان باشد، اما جانشین اپل واچ اولترا فعلی نیز در مراحل اولیه قرار دارد. طبق گزارش ها، اپل واچ اولترا 2 همچنان در سال 2023 انتظار می رود، به احتمال زیاد در پاییز امسال.

Apple Watch Ultra: نسل دوم تا حدی از چاپگر سه بعدی

از سوی دیگر با پرینت سه بعدی، هیچ چیز آسیاب نشده، اما مواد استفاده شده است. به اصطلاح “مسیر معکوس” در پیش گرفته شده است. اما در مورد اپل واچ اولترا 2، این امر با پلاستیک قابل دستیابی نیست، بلکه مانند قبل، بر اساس تیتانیوم نیز قابل دستیابی است.

مزایای فناوری جدید آشکار است

بزرگترین و بهترین اپل واچ تا به امروز:

به گفته کو، اپل وعده استفاده نوآورانه از چاپ سه بعدی را داده است هزینه کمتر و زمان تولید کوتاهتر. دیر یا زود، مشتریان نیز از این امر سود خواهند برد.