لوئیزا نویبائر به عنوان چهره آلمانی جمعه‌ها برای آینده، مهمان خوش‌آمد برنامه‌های گفتگوی برنامه است. اما در آینده، این فعال آب و هوا دیگر در برنامه ARD “Hart aber fair” حضور نخواهد داشت. دلیل آن یک رابطه عاشقانه تند است.

ARD

در تاریخ 9 ژانویه 2023، ساعت 21:00، “هارت ابر فیر” به صفحه تلویزیون باز می گردد. برخلاف آنچه نام شناخته شده و زمان پخش نشان می دهد، بینندگان گفتگوی سیاسی باید برای یک نوآوری بزرگ آماده باشند: لوئیس کلامروث. این بازیکن 33 ساله جانشین فرانک پلاسبرگ می شود که بعد از 22 سال اعتدال را کنار می گذارد. تغییر جلوی دوربین عواقب غیرمنتظره ای برای لیست مهمانان نیز دارد.

رابطه با مجری: لوئیزا نویبائر دیگر اجازه ندارد «سخت اما منصفانه» را اجرا کند

لوئیزا نوبائر، فعال آب و هوا، در آینده این کار را خواهد کرد دیگر در سخنرانی ARD مهمان نباشید. دلیل: شما و کلامروث یکی هستید تعداد کمی. جانشین پلاسبرگ در مصاحبه ای با DWDL گفت: ناگفته نماند که شریک زندگی من مهمان برنامه من نخواهد بود. استقلال روزنامه نگاری اصل کلامروث است و عموم مردم حق شفافیت دارند (منبع: DWDL).

لویزا نوبائر در سال‌های اخیر اغلب مهمان برنامه‌های گفتگوی سیاسی بوده است. این جوان 26 ساله در آینده در «هارت ابر رف» غایب خواهد بود.

با این حال، مخاطبان ARD نیازی به بی بریژیت بوشر ندارند. زنی که همیشه در پایان نمایش بازخورد بینندگان را ارائه می دهد بخشی از تیم بمان. کلامروث توضیح می‌دهد: «اگر فقط به این دلیل که بین مخاطبان فوق‌العاده محبوب است – و درست است. او خوشحال بود که او می خواهد بماند.

هر کسی که می خواهد در حفاظت از محیط زیست و آب و هوا فعال شود:

کلامروث نمی‌خواهد یک توپ مخرب باشد

در هر صورت، مجری جدید نمی‌خواهد در «هارت ابر فیر» یک توپ مخرب باشد که همه چیز را زیر و رو کند. اما کلامروث تلاش خواهد کرد تا نمایش را “تغییر و توسعه دهد”.