از ProSieben Family Guy به کانال علاقه ویژه ProSieben Maxx می رود (منبع: سریال معتادین). پخش اولین قسمت از فصل جدید از روز سه شنبه 14 فوریه در آنجا آغاز می شود. قسمت های جدید این انیمیشن به تهیه کنندگی ست مک فارلین هر هفته ساعت 20:15 پخش می شود. این فصل در مجموع از 20 قسمت تشکیل شده است.

اگر نمی خواهید صبر کنید و می خواهید بلافاصله فصل 20 را با دوبله آلمانی ببینید، می توانید دیزنی + را بررسی کنید. ارائه‌دهنده استریم پولی همه قسمت‌ها را از ابتدای نوامبر ۲۰۲۲ ارائه کرده است. همچنین انتظار می‌رود که فصل بیست و یکم سریال انیمیشن آمریکایی که در حال ساخت است، ابتدا در دیزنی پلاس به زبان آلمانی نمایش داده شود. در ایالات متحده آمریکا از اواخر سپتامبر 2022 در فاکس در دسترس بوده است. هنوز تاریخی برای اولین نمایش آلمان اعلام نشده است.

جای تعجب نیست که Family Guy دیگر در برنامه اصلی ProSieben نیست. اگرچه این سریال اولین حضور خود را در ProSieben در سال 2002 جشن گرفت، اما در طول زمان بارها و بارها به سایر پخش کنندگان داده شد. گاهی اوقات او بود فقط در تلویزیون پولی در Sat.1 Comedy و بعداً در ProSieben Fun برای دیدن، سپس ابتدا در Maxdome، Netflix و Joyn.

در واقع Family Guy و ProSieben به هم تعلق دارند. اما این با پخش تلویزیونی رایگان فصل بیستم آلمان تغییر می کند. متناوبا، قسمت‌ها را می‌توان در دیزنی پلاس نیز مشاهده کرد.

Family Guy: فصل جدید بدون ProSieben

کدام ارائه دهنده استریم ارزشش را دارد؟ پاسخ در ویدیو:

Family Guy: تاریخچه قابل تغییر در ProSieben

سریال Family Guy تاریخچه ای پرحادثه در تلویزیون آلمان داشته است. اگرچه بسیاری از قسمت ها در ابتدا روی ProSieben اجرا می شدند، اما همیشه تغییرات جزئی وجود داشت. را فصل بیستم به زودی شروع میشه استثنا نمی کند او در برنامه اصلی ProSieben نشان داده نخواهد شد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.