“فصل تمام شد”: ستاره مارول بالاخره از MCU دست کشید

در حالی که همه قهرمانان نمی توانند در MCU زنده بمانند، در واقع درهای رستاخیز به روی همه شخصیت های مارول باز است. اسکارلت جوهانسون، بازیگر، اکنون به بازگشت احتمالی به عنوان بیوه سیاه پایان می دهد.

ستاره های دیگر نیز تمایلی به حضور در MCU ندارند، همانطور که یکی از بازیگران Breaking Bad ثابت می کند:منبع

پالترو، بازیگر نقش پپر پاتس در فیلم‌های مرد آهنی، آنجا را ترک کرد در همان مکالمه، از سوی دیگر، برای بازگشت خودش باز بود. همیشه می توان از او پرسید، بالاخره شخصیت او در پایان بازی نمرده است. (منبع: screen crush)

تریلر فیلم Black Widow را دوباره اینجا ببینید:

Marvel: بازگشت شایعات در مورد شخصیت های محبوب

بنابراین، در حالی که بعید است فعلاً بیوه سیاه جوهانسون به دنیای مارول بازگردد، MCU سنت دارد که شخصیت های مرده را زنده کنید – به ویژه در Avengers: Endgame، زمانی که 50 درصد از کل جمعیت جهان بازگردانده شد. با توجه به چندجهانی که به تازگی باز شده است، به هر حال از نظر تئوری تعداد بی نهایتی از تغییرات همه شخصیت ها وجود دارد. بر همین اساس، شایعات دائمی درباره بازگشت شخصیت هایی مانند مرد آهنی یا کاپیتان آمریکا به گوش می رسد.

در پادکست Goop، جوهانسون به همکار MCU خود گوئینت پالترو این موضوع را تایید کرد زمان او در جهان ابرقهرمان به پایان رسیده است. او کارش را تمام کرد، فصل تمام شد. بازی کردن بارها و بارها در یک دهه یک تجربه منحصر به فرد بود.

با این حال، این رستاخیزها خطر بی‌ارزش کردن لحظات مهم و حساس شخصیت را به همراه دارد. بدون مرگ، هیچ چیز واقعاً نمی تواند معنایی در MCU داشته باشد و در حالی که فیلم‌های پس از پایان بازی تاکنون بیهوده به دنبال یک موضوع مشترک و مهم‌تر از همه برای ارتباط عاطفی بوده‌اند، احتمالاً نباید به شخصیت‌های مرده متوسل شوند.

از مرد آهنی 2 تا فیلم پیش درآمد خودش، Black Widow اسکارلت جوهانسون حدود 11 سال را در MCU گذراند، بر تعداد زیادی از افراد بد پیروز شد و سرانجام با پایان قهرمانانه خود در Avengers: Endgame روبرو شد. البته، این سرنوشت به راحتی در دنیای مارول قابل تغییر است – سفر در زمان، جهان چندگانه و قدرت های مختلف ماوراء طبیعی اساساً می توانند هر شخصیتی را به زندگی بازگردانند. با این حال، یوهانسون اکنون به هیچ وجه می گوید که کارش با دنیای Black Widow تمام شده است.

MCU: اسکارلت جوهانسون نمی خواهد برگردد