فروش بلیط Wacken در صرافی بلیط: در اینجا نحوه انجام آن آمده است

بلیت های جشنواره به مبلغ اصلی در صرافی بلیط Wacken ارسال می شود. بنابراین شما نمی توانید بیش از آنچه در ابتدا برای آن پرداخت کرده اید درخواست کنید. قیمت بلیط برای سال 2023 299 یورو است. هزینه پردازش نیز وجود دارد به مبلغ 30 یورو.

فروش بلیط Wacken بدون تعویض بلیط؟ D نه

بنابراین شما نباید بلیط Wacken را خارج از صرافی بلیط بخرید یا بفروشید. مبادله بلیت جشنواره Wacken 2023 در آوریل آغاز شد.

نحوه فروش بلیط از طریق بورس Wacken Ticket:

  1. وارد مرکز بلیط Wacken خود شوید. در اینجا می توانید بلیط های خریداری شده را مدیریت کنید.
  2. بلیطی را که می خواهید بفروشید پیدا کنید. به نام داده شده به آن توجه کنید شخصی سازی مشخص شد.
  3. اینجا روی دکمه “کلیک کنید”بلیط پست در تعویض بلیط“.
  4. مال خودت بده جزئیات بانک یا جزئیات کارت اعتباری آ. به محض فروش کارت، پول به آنجا منتقل می شود.
  5. بلیط الان هست ارائه شده در مرکز رسمی فروش بلیط.
  6. به محض اینکه یک علاقه مند خود را اینجا پیدا کند و آن را بخرد، خودکار می شود به کاربر جدید منتقل می شود. شما لازم نیست کار دیگری انجام دهید و آن را دریافت می کنید سپس پول را انتقال دهید، هنگامی که دارنده بلیط جدید هزینه آن را پرداخت کرد.

توجه داشته باشید که هیچ تضمینی وجود ندارد که بلیط شما واقعاً در صرافی فروخته شود. بنابراین اگر نمی توانید در جشنواره شرکت کنید، باید زودتر از خریدار مراقبت کنید.

نکته: در غیر این صورت، می توانید بلیط را نیز خریداری کنید بدون تعویض آن را به دیگران منتقل کنید، با انتخاب “شخصی سازی” استفاده شده. سپس می توانید بلیط را به نام دیگری بازنویسی کنید. این کارمزد دارد اما می توانید کارت را به دوستان هم بدهید.

مبادله بلیط اینگونه است

از طرف دیگر، اگر بخواهید بلیط را در آگهی‌ها و سایر پورتال‌ها بفروشید، این امر می‌تواند مشکلاتی را برای شما و خریدار ایجاد کند.

چگونه می توان بلیط Wacken را دوباره بفروشد؟

با تعویض بلیت، سازمان دهندگان Wacken پلت فرم فنی را برای فروش مجدد ارائه می دهند. علاوه بر این، کل تجارت بلیط از طریق Wacken انجام می شود. به این ترتیب می توانید قیمت ها را بهتر کنترل کنید تا از آن جلوگیری کنید هزینه های هولناک در بازار سیاه برای بلیط Wacken. سازمان دهندگان پلتفرم هایی مانند تبلیغات طبقه بندی شده یا eBay را زیر نظر دارند. این عمدتاً بر بلیط هایی که در آنجا هستند تأثیر می گذارد با قیمت بالاتر عرضه می شود باشد، و همچنین مزایده ها با قیمت اولیه 1 یورو. از آنجایی که بلیط های Wacken اغلب با قیمت بالاتر فروخته می شوند، در اینجا قصد سود در نظر گرفته شده است. از یک طرف، کسانی که می خواهند خود را با کارت ها غنی کنند، ریسک می کنند اخطار به دلیل نقض شرایط و ضوابط برگزارکننده و از طرف دیگر، که بلیط باطل شده است تبدیل می شود. سازمان دهندگان لیستی از پلتفرم هایی را که در آن هیچ بلیط Wacken فروخته نمی شود، نگه می دارند. این شامل:

این وضعیت فعلی پس از ورود به مرکز بلیط در قسمت “فرآیندها” می توانید کارت خود را در صرافی بلیط پیدا کنید. همچنین برای هر درخواست یا تغییر دیگری یک ایمیل وجود دارد. تا زمانی که بلیط خریدار پیدا نکرده است، می توانید آن را از صرافی بگیرید و نگه دارید.

جشنواره 2023 ظرف چند ساعت فروخته شد:

GIGA توصیه می کند

سایر توصیه های رویداد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

آیا بلیطی برای جشنواره Wacken دارید و می خواهید آن را بفروشید؟ سپس برای اینکه در دام فروش مجدد نیفتید باید به چند نکته توجه کنید. فروش مجدد فقط از طریق مبادله رسمی بلیت در سایت جشنواره مجاز است.

بیدار شو