فراتر از آلمان: قرار است بلیط 49 یورویی افزایش یابد

بلیت 49 یورویی به راحتی قابل درک است: به شما امکان می دهد با حمل و نقل محلی و منطقه ای با قیمت 49 یورو در ماه به سراسر کشور سفر کنید. با این حال، وزیر حمل و نقل Volker Wissing به دنبال تغییرات است. در آینده، Deutschlandticket می تواند در یک کشور تعطیلات محبوب نیز معتبر باشد.

سیاستمدار FDP برای یکی از آنها کمپین می کند تمدید بلیط 49 یورویی قوی در آینده، بلیط ارزان قیمت دیگر تنها در آلمان و برخی مناطق مرزی معتبر نخواهد بود، بلکه همچنین در فرانسه. برعکس، همتای فرانسوی بلیت آلمان نیز باید برای ما اعمال شود. به گفته ویسینگ، فرانسوی ها در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک بلیت ملی، مشابه مدل آلمانی هستند.

دارندگان بلیت 49 یورویی می توانند از قبل برای سفر به خارج از کشور از آن استفاده کنند. علاوه بر فرانسه، مقاصد سفر در هلند، لهستان و اتریش نیز امکان پذیر است. یک نقشه تعاملی در وب به وضوح تمام مقاصد سفر را فهرست می کند.منبع از امروز 60000 بلیط قطار رایگان در دسترس است که به عنوان بخشی از شصتمین سالگرد معاهده الیزه به جوانان اهدا می شود. این امکان سفر به فرانسه را فراهم می کند.

سواحل زیبا، شهرهای چشمگیر و شاید بهترین غذاهای جهان: فرانسه همیشه ارزش دیدن را دارد. 1.6 میلیون آلمانی در سال 2022 تعطیلات خود را در کشور همسایه گذراندند (منبع: DRV). اگر خواست وزیر حمل و نقل فدرال فولکر ویسینگ عملی شود، تعداد مسافران آلمانی در فرانسه دوباره به وضوح رفتن به طبقه بالا.

وزیر حمل و نقل فدرال: بلیط Deutschland باید در فرانسه معتبر باشد

احتمالا مدتی طول خواهد کشید تا بتوانید با بلیط آلمان خود به تور فرانسه بپردازید. به گفته وزیر حمل و نقل، این یک “تعهد پیچیده است که زمان می برد.” ویسینگ گمانه زنی می کند که در مقطعی، سایر کشورهای اروپایی به جز آلمان و فرانسه نیز می توانند به آن بپیوندند.

نه تنها با Deutschlandticket می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید:

با بلیط 49 یورویی به خارج از کشور بروید

من خیلی همدردی می کنم که باید خودمان را داشته باشیم بلیت های ملی را متقابل تشخیص دهندویسینگ به گروه رسانه ای Funke و روزنامه فرانسوی “Ouest-France” (از طریق Handelsblatt) گفت.