فاجعه مسیر خود را طی می کند

هیچ مشکلی با Google Pixel Fold ما پیش نیامده است:

گوگل صحبت کرده است

گوگل اکنون در مورد The Verge موضع گرفته است. با این حال، به همه افراد آسیب دیده فقط توصیه می شود برای حل مشکل با پشتیبانی تماس بگیرند. چند روز و هفته آینده نشان خواهد داد که آیا به همین شکل باقی می ماند یا خیر. اگر مشکل بیشتر گسترش یابد، همه چیز برای گوگل جدی خواهد شد.منبع

همه آنها بسیار یادآور مشکلات اولین Galaxy Z Fold است، جایی که بسیاری از آزمایش کنندگان با تلفن همراه تاشو مشکل داشتند و سامسونگ مجبور شد عرضه به بازار را لغو کند. در اینجا گوگل پیکسل فولد را ارائه کرده است و همراه با آن یک مشکل بسیار بزرگتر.

ابتدا به دستگاه آزمایشی Google Pixel Fold برخورد کرد. صفحه نمایش تاشو تنها پس از چهار روز شکست. وجود معیوب در ساخت گوشی هوشمند مشکوک است، زیرا فیلم محافظ یک شکاف کوچک ایجاد می کند و کثیفی می تواند باعث آسیب به آنجا شود. پس از گذشت تنها یک روز از بازار، خریداران بیشتر و بیشتری گزارش می دهند که نمایشگر پیکسل فولد در حال حاضر آسیب دیده است.

Google Pixel Fold ابتدا در اختیار آزمایش‌کنندگان قرار گرفت، اما اکنون اولین خریداران تلفن‌های همراه تاشو خود را نیز دریافت کرده‌اند. این دقیقاً همان جایی است که اکنون چندین مورد از معیوب بودن نمایشگرهای تاشو وجود دارد. همه چیز یادآور فاجعه سامسونگ با اولین گلکسی زد فولد است.

گوگل

Google Pixel Fold چندین بار خراب می شود

در Pixel Fold دیگری در Reddit فیلم محافظ در ناحیه چین از قبل جدا شده است (بالا را ببینید). علاوه بر این، یک خراش عظیم ظاهر شده است که او نمی تواند توضیح دهد.

به عنوان مثال، یکی از مالکان در Reddit گزارش می دهد که او چندین فرورفتگی در منطقه مشاهده شد، جایی که دستگاه تست Arstechnica آسیب دید. دقیقاً این ناحیه بین لبه و لایه محافظ است که محافظت نشده است و احتمالاً بزرگترین نقطه ضعف Pixel Fold است.

صاحب سومی که قبلاً آن را داشت، ضربه بسیار بدتری خورد بعد از دو ساعت یک خط پیکسل صورتی دارد:

در ابتدا این برای مدت کوتاهی شعله ور شد، اما سپس برای همیشه خود را نشان داد. این شبیه به نقص مدل اول است که در آن ابتدا اختلالات تصویر ظاهر شد و بعداً بیشتر و بیشتر نمایشگر خراب شد.